Patiko? Pasidalinkite!

Lietuvoje pasirodė skelbimai, kuriuose siūlome įsigyti aukštos kokybės kokaino, metamfetamino ir heroino geromis kainomis. Šilutės skelbimų portale, skiltyje , grožis ir sveikata pilna skelbimų, siūlančių įsigyti aukštos kokybės ir geromis kainomis heroino, kokaino, metamfetamino.

Narkotikai skelbimuose.PNG

Ar dabar jau esame visiškai laisvi, ar dar šiek tiek trūksta iki pilnos laisvės? O gal mes kažką praleidome, gal Lietuvoje jie jau senai legalizuoti ir jais galima laisvai prekiauti?

Skelbimuose nurodyta interneto svetainė, kurioje pateiktas asortimentas ir kainos. Tiesa, svetainėje kainos nurodytos JAV doleriais.

Kompanija iš JAV

Mes esame maža entuziastingų vyrų grupė iš JAV. Mes gaminame ir platiname savo gaminius visame pasaulyje, kad galėtumėte mėgautis mūsų produktais bet kurioje šalyje.

JAV galima išbandyti narkotikus per oficialią vyriausybės laboratoriją, kad galėtume visada garantuoti geriausią mūsų produktų kokybę.

Tikimės, kad netrukus gausime jūsų užsakymą ir garantuosime jums puikią patirtį naudojant juos.

Lietuvos policijai pranešta 2019.04.29 09:49. Gal JAV pagamintai produkcijai Lietuvoje yra taikomos išskirtinės sąlygos, nes JAV mūsų partneriai visose srityse?

Jeigu jie siūlomi lietuviškų skelbimų portaluose, vadinasi jie kažkokiu būdų patenka į mūsų šalį. Kyla klausimas, o muitinė? Kaip praeina per ją? O gal tai bendras tinklas?

BV inf.


Patiko? Pasidalinkite!