Patiko? Pasidalinkite!

Šeštadienį keli Seimo nariai ir „acto garintojai” Lietuvoje, prie Rusijos ambasados, surengė akciją dėl žmogaus teisių ir demokratijos pažeidimų Rusijoje. Neapsieita ir be incidentų.

Keletas marginalų susirinko prie Rusijos ambasados palaikyti Rusijoje nekaip vertinamo ir teisiamo Aleksejaus Navalno. Susirinkusieji mano, kad jis yra geras žmogus ir gali išgelbėti Rusiją nuo korupcijos.

Į renginį atėjo žmogus, nešinas Donecko liaudies respublikos vėliava, kurią iš jo atėmė LR Seimo narys Laurynas Kasčiūnas ir numetė ant užšalusio tvenkinio, taip paniekindamas Donecko liaudies respubliką ir laisvą žmonių apsisprendimą. Tokiu būdu Seimo narys pademonstravo fašistinės ideologijos pavyzdį, kai tiesa privalo būti vienintelė!

Laurynas Kasčiūnas LR Seimo narys /VIX koliažas

Apie rengiamą akciją pranešė su užsienio žvalgybomis galimai siejamas, mišriai Seimo narių grupei priklausantis Vytautas Bakas. Renginys buvo skurdokas ir nevykęs, nes jame dalyvavo vos keltą marginalų.

Renginyje Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas buvo sulygintas su fašistinės Vokietijos lyderiu Adolfu Hitleriu.

Tą pačią dieną taip pat vyko ir nesankcionuotas renginys Rusijoje, į kurį taip pat susirinko vis labo keli šimtai žmonių, nors buvo kalbama apie milijonines minias.

Tai rodo, kad žmonės sąmoningėja ir nebetiki sorošine propaganda. TS-LGBT partijai tapus spalvotai, Lietuvoje galime tikėtis ir daugiau Vakarietiškų akcijų ir kalbų apie žmogaus teisių pažeidimus Rytuose.

Egidijus Paulauskas


Patiko? Pasidalinkite!