Patiko? Pasidalinkite!

Klaipėdos apskrities Vyriausiasis policijos komisariatas pranešė, kad vidurnaktį į Klaipėdos ligoninę iš  Klaipėdos raj. Klipščių kaimo pristatyta ir dėl galvos sumušimo ambulatoriškai gydoma 36 metų moteris.

Moteris pareigūnams paaiškino, kad kelios minutės po 23 val. ją namuose sumušė jos vyras. Jis – Klaipėdos apygardos prokuratūros prokuroras.

Sureagavo naujoji generalinė prokurorė

Generalinė prokurorė Nida Grunskienė

Gavus informaciją apie tai, kad vidurnaktį policijai buvo pranešta apie galimai prieš savo šeimos narį smurtavusį Klaipėdos apygardos prokuratūros prokurorą (g. 1978 m.), generalinė prokurorė Nida Grunskienė pradėjo ikiteisminį tyrimą pagal Baudžiamojo kodekso 140 str. 2 d. Dėl šio įvykio taip pat bus atliekamas tarnybinis patikrinimas.

Tokiais atvejais smurtautojai yra sulaikomi ir uždaromi į areštinę, bet šį kartą „savi savų nesodino”. Generalinės prokuratūros atstovė Elena Martinonienė patikino, kad prokuroras nebuvo sulaikytas, nes tam nebuvo teisinio pagrindo.

Slepia prokuroro tapatybę

Šiuo metu atliekami pirminiai ikiteisminio tyrimo veiksmai bei kitos tokiais atvejais numatytos procedūros.

Prokuroro asmens duomenys neskelbiami siekiant apsaugoti teisėtus mažamečių šeimos narių interesus.

Apie baigto ikiteisminio tyrimo, tarnybinio patikrinimo rezultatus bei priimtus sprendimus informacija bus pateikta viešai.

BV inf.


Patiko? Pasidalinkite!