Patiko? Pasidalinkite!

Klaipėdos prokuroras Simonas Genys parnešė, kad – „V. Titovas patrauktas atsakomybėn ir dėl socialiniuose tinkluose paskleistų nepagrįstų kaltinimų partizanams žydų žudymu nacistinės Vokietijos laikais, taip pat dėl savo pasisakymų per Rusijos televizijos „NTV“ laidą, kurioje pareiškė, kad Lietuvoje veikia nacistinės partijos“.

V. Titovui pareikšti kaltinimai pagal tris BK. strp. : mirusiojo atminimo paniekinimo, kurstymo prieš bet kokios tautos, rasės, etninę, religinę ar kitokią žmonių grupę, viešo pritarimo SSRS nusikaltimams, jų neigimo ar šiurkštaus menkinimo.

Titovas bus teisiamas už atliktą veiklą kitoje šalyje

Kyla vienas vienintelis klausimas, ar lankantis kitose šalyse reikia elgtis pagal tos šalies galiojančius įstatymus, ar vis dėlto pagal Lietuvos? Gaunasi taip, kad Lietuvos įstatymai yra viršesni visame pasaulyje, kur tu bebūtum.

Išsiaiškinta kaip veikė V. Titovas

Titovas išnaglėjo ant tiek, kad net išdrįso naudotis „Google“ paieška ir ten ieškoti informacijos apie Ramanauską- Vanagą. V. Titovo kompiuterį ištyrę pareigūnai nustatė, jog liepos 18-osios rytą jis naršė internete, mėgindamas rasti informacijos apie A.Ramanauską-Vanagą paieškos sistemoje „Google“.

Byloje ekspertais pripažinti, gerai žinomi- JAV prižiūrimi politikai ir žurnalistai

Prokurorai byloje ekspertais pripažino galimai JAV spec tarnyboms priklausantį,  Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų, Seimo narį- Arvydą Anušauską. Vilniaus politikos analizės instituto vyriausiąjį analitiką Marių Laurinavičių ir kitus specialistus. Jie greičiausiai bandys įrodyti, kad V. Titovo skleidžiamos informacija prieštarauja Lietuvos nacionalinio saugumo interesams ir atitinka Rusijos interesus.

Prokuratūra bandė išsiaiškinti ir dar vieną baisų dalyką

Pakalbinus V. Titovą, šis pasakė, kad jam ima juokas iš šios sukurptos iš nieko bylos ir pridūrė, kad, Prokuratūra siuntė užklausimus į visas Lietuvoje veikiančias politines partijas ir klausė ar V. Titovo pasisakymai „NTV“ laidoje, jų neįžeidė.

Linas Naujelis

 


Patiko? Pasidalinkite!