Patiko? Pasidalinkite!

Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai (TS-LKD) pranešė, kad Seimo Biudžeto ir finansų komiteto pirmininkas Stasys Jakeliūnas yra keistas žmogus.

Jis turi Revolut mokėjimo kortelę, ja naudojasi, vežiojasi į keliones, džiaugiasi. Tuo pačiu jis baiminasi šios kompanijos agresyvaus marketingo ir augančio klientų skaičiaus. Nepaisydamas Lietuvos banko komentaro, kad „Revolut“ vartotojams rizikos nekelia, S. Jakeliūnas kreipėsi į FNTT ir VSD.

Adekvatu? Nelabai.

Dėl viešumoje išsakytų Jakeliūno komentarų, keliančių grėsmę užsienio investicijoms Lietuvoje, Dainius Kreivys oficialiu raštu kreipėsi į finansų ministrą Vilių Šapoką dėl Seimo Biudžeto ir finansų komiteto pirmininko Stasio Jakeliūno komentarų apie „Revolut“ banko atėjimą į Lietuvą.

Revolut.jpg

Finansų ministrui išsiųstame rašte klausiama, ar S. Jakeliūno komentarai nekelia grėsmės atbaidyti potencialius užsienio investuotojus, apsunkinti aukštos pridėtinės vertės investicijų pritraukimą į Lietuvą. D. Kreivys raštu finansų ministro klausė, ar S. Jakeliūnas, iškeldamas „Revolut“ atėjimo į Lietuvą rizikos klausimus, nesudaro vietos abejonėms dėl „Revolut“ banko patikimumo patikrinimą vykdžiusių Lietuvos ir Europos Sąjungos institucijų kompetencijos.

Keistais ir neadekvačiais išvadinusieji tapo tokiais pačiais? Kas ant kito Seimo nario sako, tas ant savęs pasisako…

rasa juknevičienė revolut

Rasa Juknevičienė pranešė, kad LRT radijuje Marius Laurinavičius iškėlė esminį klausimą dėl Kremliaus įtakų. Ar Putino aplinkos oligarchų “investicija” į Lietuvos politinę sistemą per valdančiosios partijos lyderio trąšų verslą yra mažiau grėsminga, nei galima įtaka per “Revolut”?

Man atrodo, kad vienodai svarbu rimtai vertinti abu. Politinė sistema šiandien mažiausiai apsaugota, dar mažiau, nei bankinė.

Keista, bet pasirodo, kad “Revolut” gynę konservatoriai ir neadekvačiais vadinę kitus, patys save pasivadino neadekvačiais.

Vienas ir esminis klausimas. Kada šiuos galimai neadekvačius politikus patalpins į psichiatrinę ligoninę?

Juozas Paulauskas


Patiko? Pasidalinkite!