Patiko? Pasidalinkite!

Privačių karinių įmonių įteisinimo klausimas nėra lengvas, jį turėtų svarstyti vyriausybė ir Valstybės Dūma, tačiau kol kas teisiškai tokių įmonių, kaip „Wagner“, nėra. Tai pareiškė Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas.

“Na, “Wagner” neegzistuoja!” – sakė V. Putinas, atsakydamas į žurnalisto klausimą, ar ši organizacija tęs karinius užsakymus kaip kovinis padalinys. Prezidentas pažymėjo, kad Rusijoje nėra privačių karinių organizacijų įstatymo, o tai reiškia, kad „tokio juridinio darinio nėra“.

„Wagner grupė egzistuoja, bet teisiškai neegzistuoja“, – žiniasklaidoje cituojami Putino žodžiai. „Tai yra atskiras klausimas, susijęs su realiu legalizavimu. Tačiau tai yra klausimas, kuris turėtų būti svarstomas Valstybės Dūmoje ir tai nėra lengvas klausimas.

“Wagner” priklausę ginklai ir karinė technika buvo perduoti Rusijos kariuomenei. Tai trečiadienį paskelbė Rusijos gynybos ministerija. Agentūros duomenimis, ji gavo daugiau nei 2000 karinės technikos vienetų, taip pat ginklų ir amunicijos.

SN inf.


Patiko? Pasidalinkite!