Patiko? Pasidalinkite!

Galutinis ir nesugrįžtamas kairiosios ideologijos krachas. Spėčiau, kad tai vienas iš Landsbergio senojo sėkmingiausių planų chuliganų, kai padedi iškilti teistam ir pažeidžiamam politikui, anūko senam bičiuliui, ir jie kartu nusmaugia socialdemokratų partiją. Tada visi ir vėl kovoja su visais. Chaosas „veža“ profesorių?

Gintautas Paluckas 

Gintautas Paluckas profilio nuotrauka

Eisiu šiandien balsuot už Šimašių. Esam darbų Vilniui padarę kartu. Bet esmė ne tame.Aš tiesiog nenoriu, kad Vilnius grįžtų į tuos tamsius laikus, kai buvo prekiaujama įtaka, postais.
Politinėms partijoms dalinamos įmonės ir jų viešieji pirkimai. Nė vienas nėra šventas. Dažniausiai slystama ne pačiam bloga darant, o kitiems leidžiant tai daryti, bet tai joks pasiteisinimas ar paguoda.
Didžiausiu pasiekimu laikau tai, kad NĖ VIENAS politikas ar tarnautojas iš Vilniaus savivaldybės per pastaruosius keturis metus nebuvo išvestas su antrankiais. To nebuvo daugiau kaip dešimtmetį. Vadinasi, kažkas pasikeitė.
Norėčiau, kad keistųsi ta linkme ir toliau.Tai va, bet kai jau išrinksim, tai ten kur reikės kritikuosiu sąžiningai Sėkmės, Vilniau!!
Facebook.com  inf.


Patiko? Pasidalinkite!