Patiko? Pasidalinkite!

Mieli skaitytojai, prašome Jūsų pagalbos. LRT žinoma žurnalistė Indrė Makaraitytė redakcijai atsiuntė provokuojančius klausimus, į kuriuos norėtume, kad atsakytumėte Jūs – juk mes visi esame viena komanda. Atsakymus galite rašyti komentaruose – mes tikrai informuosime Indrę, kad atsakymai, skirti jai, bus po straipsniu esančiuose komentaruose.

Sveiki, patrukdė Jus žurnalistė Indrė Makaraitytė. Mes rengiame tyrimą apie protestus Lietuvoje ir norėtumėme Jums užduoti keletą klausimų.

– Kaip Jūs paaiškintumėte, kad pastaruoju metu tie patys žmonės organizuoja ir dalyvauja mitinguose ir protestuose, kurie yra pačiomis skirtingiausiomis temomis: ir dėl istorijos klausimų, dėl vakcinų, dėl karantino, dėl kaukių dėvėjimo ir pan.? Kas sieja žmones, kurie organizuoja ir dalyvauja šiuose mitinguose?
– Kodėl Jūs dalyvaujate daugelyje protesto akcijų? Kurie klausimai Jums atrodo svarbiausi?
– Ar Jūs palaikote Šeimų gynimo maršą ir jo organizatorius?
Būčiau labai dėkinga už atsakymus
Pagarbiai,
Indrė Makaraitytė
indre.makaraityte@gmail.com
868512732

Indrė Makaraitytė uždavė klausimus ir mūsų kolegoms „ekspertams.eu”:

„Didžiojo šeimų gynimo maršo 2019“ išvakarėse ekspertai.eu darbuotojas Audrius Nakas sulaukė laiško iš valstybinio transliuotojo žurnalistės Indrės Makaraitytės, kuri informavo, kad rengia tyrimą apie protestus Lietuvoje ir norėtų užduoti keletą klausimų.

„Kaip Jūs paaiškintumėte, kad pastaruoju metu tie patys žmonės organizuoja ir dalyvauja mitinguose ir protestuose, kurie yra pačiomis skirtingiausiomis temomis: ir dėl istorijos klausimų, dėl vakcinų, dėl karantino, dėl kaukių dėvėjimo ir pan.? Kas sieja žmones, kurie organizuoja ir dalyvauja šiuose mitinguose?“, – paklausė Indrė.

„Juos sieja meilė tėvynei, rūpestis artimaisiais, nerimas dėl vaikų ateities, skaudulys dėl suklastotos praeities, šventas pyktis nesiliaujančiam masmedijos melui. Juos sieja sugebėjimas mąstyti keliant klausimus, gyvenimo patirtis, išsilavinimas, etika, talentai, tarnystės principas. Juos sieja tai, kad jie niekam nereikalingi, nes pavojingi mus okupavusio nesavarankiško „elito“ planams“, – atsakė A. Nakas.

Vyriškis uždavė klausėjai atgalinį retorinį (nereikalaujantį atsakymo) klausimą.

„Sakykit, kaip Jūs paaiškintumėte, kad dešimtmečiais vieni ir tie patys žmonės organizuoja ir dalyvauja mūsų bendro turto išpardavime visose ūkio srityse, valstybingumo naikinime, konstitucijos ignoravime, kultūros ir švietimo niekinime, bukos propagandos skleidime ir t.t. ir t.t. ir t.t.?“, – rašoma retoriniame klausime.

BV komanda


Patiko? Pasidalinkite!