Patiko? Pasidalinkite!

Vidaus reikalų ministrė Agnė Bilotaitė, kartu su Generaliniu komisaru Renatu Požėla, apsilankė keliuose kontrolės postuose, kuriuose per Velykas dirbo policijos pareigūnai.

Nuotraukoje Agnė Bilotaitė ir jos šeimos nariai, kuriems nereikia laikytis 2 metrų atstumo?

Socialinio atstumo laikymosi taisyklės:

Visose darbo vietose ir visose kitose veiklose metu privalo būti užtikrintas 2 metrų atstumas tarp artimai nesusijusių asmenų. Toje pačioje viešoje ar privačioje erdvėje su tam tikrais apribojimais leidžiama susiburti iki 10 žmonių. Tačiau šis apribojimas netaikomas tame pačiame namų ūkyje gyvenantiems asmenims.

Apie tai ji rašo savo Facebook paskyroje. Policija šiuo žmonėms sunkiu laikotarpiu juos baudžia ir tokiu būdu pildo biudžeto skyles. Per karantiną žmonėms išrašyta baudų daugiau nei už 2 milijonus eurų.

Būtų galima pateisinti režimą, jeigu šis žmonės perspėtų ar tiesiog sudrausmintų, bet ne baustų neadekvačiomis baudomis. Kaimyninėje Baltarusijoje, kurioje susirgimų žymiai mažiau, nėra jokių ribojimų ir kelionių suvaržymų.

“Transporto srautas nėra didelis, tad ir įtampos mažiau. Ačiū kiekvienam, kurie dirba negailėdami jėgų ir laiko, kad mes visi galėtume jaustis saugesni”, — rašo ji.

Karantinas šiuo metu galioja iki balandžio pabaigos. Per Velykų savaitgalį galioja judėjimo apribojimai, valdžia ragina pasilikti namuose ir be skubaus reikalo niekur nevažiuoti.

BV inf.


Patiko? Pasidalinkite!