Patiko? Pasidalinkite!

Pareigūnų smurtas prie Seimo baigėsi apie 2 val. nakties, į pareigūnus per kelis nakties susirėmimus buvo mėtomi ne tik akmenys ir buteliai, bet ir sprogmenys. Ar tai – pirotechnikos gaminiai, ar kitokios sprogstamosios medžiagos, atsakys tyrimas, laidai „Ryto garsai“ sakė Vilniaus apskrities Vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Saulius Gagas.

Apie 23.15 val. iš Seimo kiemo išvažiavo baltas autobusas, jame sėdėjo asmenys, tiesa, nėra aišku ar tai buvo iki šiol parlamente likę politikai.

Įniršusi minia į transporto priemonę paleido akmenų krušą, keletas jų kliudė transporto priemonės langus, buvo matyti, jog dalis jų suskilo.

Apie 21 valandą pranešta, kad sužeistas policijos pareigūnas, teko panaudoti ir ašarines dujas. Dalį teritorijos policija užtvėrė stop juosta. Gausios pareigūnų pajėgos vis dar yra prie Seimo, jie po truputį stumia protestuotojus toliau nuo parlamento pastato.

 

Policija įspėjo asmenis, kad to daryti negalima, o jiems priartėjus, policijos atstovai juos atitraukė. Kai kurie protestuojai taip pat prisidėjo prie šių asmenų suvaldymo ir teigia, kad tai galimai yra LRT provokatoriai.

BV inf.


Patiko? Pasidalinkite!