Patiko? Pasidalinkite!

Antradienį Vilniuje planuoja susirinkti šimtai tūkstančiai žmonių, nepatenkintų valdžios vykdoma diktatūriška politika, o Sorošo valdoma didžioji “lietuviška” žiniasklaida tyli.

Kodėl? Dabartinė valdžia yra lojali Džordžui Sorošui, todėl buvo duota komanda tylėti. Gali būti, kad renginio metu jie atvyks pafilmuoti ir paieškoti marginalų, kad savo žiūrovui parodytų, jog renginį organizavo “antivakseriai”, “marginalai”, “kremlinai” ar kokie “nenormalūs” žmonės.

facebook.com/unfollow15min.lt

Jų taktika labai aiški: tai, kas jiems nenaudinga, jie tiesiog ignoruoja arba viską iškreipia taip, kaip jiems reikia. Tik kažkaip labai veidmainiškai skamba LRT generalinės direktorės žodžiai: “Visuomeninis transliuotojas LRT vertina kiekvieno žiūrovo, klausytojo ir skaitytojo nuomonę bei visada siekia pateikti nešališką, patikrintą informaciją ir savo žurnalistams kelia aukščiausius žurnalistinio darbo kokybės ir etikos standartus.”

Visa Lietuvoje veikianti didžioji žiniasklaida yra valdoma iš vieno centro. Tai, kad retkarčiais pasirodo straipsniai apie landsbergių režimą, yra jėgos demonstravimas ir parodymas vasalams, kas iš tikro yra šeimininkas, nes Sorošo gauja prižiūri, auklėja savo “šunis” ir per žiniasklaidą.

Šioje vietoje turime paminėti ir dar vieną kontorą – VSD. Iš šono atrodo, kad mitingas yra organizuojamas visuomenės, bet žinokite viena – ši tarnyba turi labai ilgus čiuptuvus. Jeigu šiame renginyje nebūtų jų agento, galima būtų drąsiai teigti, kad VSD dirba labai blogai ir ant “šeimininko kilimėlio” VSD vadas Jauniškis turėtų aiškintis, kodėl taip įvyko.

Jie daro labai gudrias provokacijas ir tarp organizatorių infiltruoja saviškius. Todėl turime būti labai budrūs ir nepasiduoti galimoms provokacijoms. Visuomenininkai privalo viešai deklaruoti, kad renginį finansuoja ir sceną apmokėjo politikas Viktoras Uspaskichas, o pagrindiniai organizatoriai yra Astra Genovaitė Astrauskaitė, Antanas Kandrotas ir Kęstutis Juozapas Tamašauskas.

Turime neslėpti ir nesuteikti sorošiniams šanso apjuodinti visuomenininkus. Taip, laikai yra sunkūs ir scenai reikia daug pinigų… Bet vis dėlto keista, kad Astra ir Kęstutis atsisakė žemaičių siūlymo tiesiog susimesti pinigų, o tam pasirinko Viktorą. Ateityje tokių “sandorių” visuomenininkams reikėtų vengti, nes jeigu mitinge žmonės reikalaus atsistatydinti viso Seimo, kažin, ar bus patenkinta Darbo partija, kuri taip pat, kaip visos kitos vasališkos partijos, šoka pagal Sorošo diktuojamą politiką.

Renginio metu kalbantys žmonės ir išsakytos kalbos atskleis viską – jeigu bus reikalaujama beprasmiškų dalykų, vadinasi, renginys yra visiškai sukontroliuotas ir VSD vadovybei bus galima duoti 10 balų už gerai atliktą darbą.

Bet nepaisant to, visus neabejingus žmones kviečiu į mūsų, ŽMONIŲ, mitingą ir nesvarbu, kas už jo stovi ir kas jį finansuoja! Ateikime ir išreiškime savo nuomonę. Neleiskime eilinį kartą mumis pasinaudoti. Mes privalome priešintis (taikiais būdais)!

Egidijus Žemaitis


Patiko? Pasidalinkite!