Patiko? Pasidalinkite!

Rudens sezonui atidarytas Rietavo baseinas pasėjo nežinią. Vietos ir aplinkinių gyventojų pamėgtas baseinas gali būti uždarytas. Vietos valdžios teigimu, nuostolingai dirbantį baseiną gruodžio 31 d. uždarys.

Apie baseino uždarymą jo darbuotojams pareiškė Plungės technologijų ir verslo mokyklos direktorius Audrius Misiūnas. Uždarius Žemaitijos kolegiją, baseinas atiteko mokyklai.

Baseinas nuostolingas

Audrius Misiūnas žiniasklaidai teigė, kad per metus baseinui išlaikyti reikia mažiausiai 50 tūkst. eurų., o surenkami pinigai iš lankytojų išlaidų nepadengia, todėl yra nuostolingas.

Baseinas tapo Liberalų nesutarimo “įkaitu”?

Baseine gelbėtoju dirbantis Rietavo savivaldybės tarybos narys Augustas Šlimas pareiškė, jog Plungės technologijų ir verslo mokyklos direktorius Audrius Misiūnas teigė, kad jeigu savivaldybė neprisidės prie baseino išlaikymo, jį gruodžio 31 dieną uždarys.

Sklinda kalbos, kad mokyklos direktorius A. Misiūnas ne labai randa bendrą kalbą su bendrapartiečiu Rietavo meru Antanu Černeckiu. Tarybos narys Augustas Šlimas mokyklos direktoriui Audriui Misiūnui pasiūlė pateikti Rietavo savivaldybei prašymą su pridėtomis baseino išlaidomis ir pajamomis. Misiūnas, pasak Augusto, pažadėjo taip ir padaryti, todėl greitu laiku Rietavo savivaldybė turėtų gauti iš mokyklos direktoriaus prašymą prisidėti prie baseino išlaikymo.

Keista, kaip bendrapartiečiai Liberalai negali to išspręsti siauresniame rate, o visi grasinimai apie baseino uždarymą pasklinda per darbuotojus, ar vietos gyventojus. Kuo nepasidalina mokyklos direktorius ir Rietavo meras? Galbūt tai partinių intrigų pasekmė, nes niekam ne paslaptis, kad partijose vyksta politinės intrigos ir konkurencija.

Liberalizmas

Skaitytojams primename, kad liberalizmo finišas yra kanibalizmas. Todėl nieko nuostabaus, kai žmonių interesai ir gerovė tampa vietos politikų nesutarimo objektu.

Kyla klausimas, kodėl mokyklos direktorius laukė tiek metų ir nesikreipė pagalbos seniau, o susisgribo tik metų pabaigoje? Gal tai dar vienas gudrus planas tiesiog gražiai, kaip jau Lietuvoje įprasta, uždaryti veikiančią “valdišką” įstaigą, kuri nebeatitinka liberalios pasaulėžiūros.

Vaidas Žemaitis

 

 


Patiko? Pasidalinkite!