Patiko? Pasidalinkite!

Kol Lietuviai “Radviliškio mašinų gamykloje” gamina sodininkų plūgelius ir šaiposi iš Rusijos,  “AvtoVaz” pristatė  padidinto pravažumo sedaną. Naujausia “Lada Vesta Cross” jau ant surinkimo linijos taip, kad šio naujo modelio pardavimai prasidės neužilgo.

“AvtoVAZ” spaudos tarnyba paskelbė apie padidinto pravažumo “Lada Vesta Cross” masinės gamybos pradžią, kuri buvo oficialiai pristatyta tik prieš savaitę ir tapo ketvirtu “Vesta” šeimos modeliu. Pirmieji automobiliai jau paliko Iževsko gamyklos surinkimo liniją, kur gaminami visi kiti “Vesta” – tradicinis sedanas, universalas ir jo kryžminis variantas.

“AvtoVAZ” atstovai oficialios datos neįvadino, kada bus pradėta prekiauti šiuo modeliu, tik pareiškė, kad tai įvyks vasaros pradžioje.

Automobilio matmenys (ilgis – 4424 mm, plotis – 1785 mm). Automobilio prošvaisa 203 mm , o įprasto sedano 178 mm. Automobilis bus apautas 17 colių ratlankiais ir bus galimybė rinktis iš dviejų variklių 1,6 l (106 AG) ir 1,8 litro (122 AG)  kartu su 5 bėgių mechanine arba “automatine” AMT  greičių dėžėmis.

Parengta pagal “AvtoVaz” inf.


Patiko? Pasidalinkite!