Patiko? Pasidalinkite!

Rusijos operatyvinė-taktinė ir kariuomenės aviacija per naktį sunaikino 93 Ukrainos objektus, įskaitant tris Ukrainos ginkluotųjų pajėgų amunicijos sandėlius. Tai trečiadienį pranešė oficialus Rusijos Federacijos gynybos ministerijos atstovas generolas majoras Igoris Konašenkovas.

„Operatyvinė-taktinė ir kariuomenės aviacija per naktį pataikė į 93 taikinius, įskaitant du komandų postus, 69 valdymo štabus ir karinės technikos koncentracijos zonas, taip pat tris Ukrainos ginkluotųjų pajėgų amunicijos sandėlius“, – sakė Konašenkovas.

Anot jo, devynios Ukrainos nepilotuojamos oro transporto priemonės naktį buvo sunaikintos oro gynybos priemonėmis, iš jų keturios netoli Balaklijos kaimo, Charkovo srityje, trys prie Rubižnės, Luhansko Liaudies Respublikoje, vienas prie Gyvatės salos ir vienas Bayraktar TB-2. Archangelsko gyvenvietės srityje, Nikolajevo srityje.

Rusijos sausumos pajėgų raketų kariai ir artilerija per naktį Ukrainoje pataikė daugiau nei į 400 taikinių. „Raketų pajėgos ir artilerijos daliniai pataikė į 407 darbo jėgos ir karinės technikos koncentracijos zonas, sunaikino 13 vadovybės postų, keturias priešlėktuvinių raketų sistemų „Osa-AKM“ pozicijas ir 14 amunicijos sandėlių. Dėl smūgių daugiau nei 280 karių žuvo, sunaikintos 59 karinės technikos priemonės “, – sakė Konašenkovas.

BV inf.


Patiko? Pasidalinkite!