Patiko? Pasidalinkite!

Rusijos užsienio reikalų ministras Sergejus Lavrovas trečiadienį darbo vizito atvyko į Mianmaro sostinę Naipidawą, pranešė naujienų agentūra TASS 

Aukščiausias Rusijos diplomatas derasi su aukščiausia šalies diplomate Wunna Maung Lwin ir planuoja susitikimus su Mianmaro vadovybe.

Vėliau Lavrovas vyks į Kambodžą, kur Pnompenyje dalyvaus Rusijos ir ASEAN formato užsienio reikalų ministrų susitikime bei surengs ne vieną dvišalį susitikimą.

Mianmaro Sąjungos Respublika (Mianmaras; iki 1989 metų – Birma) – didžiausia valstybė žemyninėje Pietryčių Azijoje. Šalis sausumoje ribojasi su Bangladešu (193 km), Indija (1 463 km), Kinija (2 185 km), Laosu (235 km) ir Tailandu (1 800 km). Šalis yra Bengalijos įlankos ir Andamanų jūros pakrantėje.

Mianmare gyvena apie 50 mln. žmonių. Daugiau kaip 600 000 legalių imigrantų iš Mianmaro dirba gretimame Tailande ir dar keli milijonai ten gyvena tikriausiai nelegaliai. Pabėgėlių iš Mianmaro stovyklos driekiasi prie sienų su Indija, Bangladešu ir Malaizija. Mianmaro gyventojų tankumas yra vienas iš mažiausių visoje Pietryčių Azijoje.

Mianmaro vėliava labai panaši į Lietuvos…

BV inf.


Patiko? Pasidalinkite!