Patiko? Pasidalinkite!

Kinijos vakaruose dėl 7,8 balų pagal Richterio skalę stiprumo žemės drebėjimo sugriuvo šachta, kurioje buvo 118 šachtininkų. Nuo to laiko dalis šachtos buvo uždaryta.

Tačiau šachtininkų grupė neseniai atnaujino darbus apleistoje šachtoje, kai atsitiktinai atrado šachtininką. Jam pavyko išgyventi mirtinų spąstų viduje 17 metų, – rašo ibtimes.co.in

59 metų išgelbėtas šachtininkas Šung Vai buvo labai blogos būklės. Jis buvo nuvežtas į artimiausią ligoninę, kur gydytojai vertina jo fizinę ir psichinę būklę.

Tai tikras stebuklas, kad Čung išgyveno tokį ilgą laiką. Žemės drebėjimo metu medinės konstrukcijos, ant kurių laikėsi šachtos tunelis, sugriuvo, po griuvėsiais palikusios 118 žmonių. Visi šachtininkai žuvo, visi, išskyrus Čung. Vienintelė priežastis, dėl kurios jam pavyko išgyventi – ventiliacinė anga, kuri buvo vienintelis šviežio oro šaltinis.

Be to, jam išsilaikyti padėjo tai, kad jis gaudė šiurkes ir jas valgė. Nepaisant to, jam teko valgyti samanas ir kitus gyvius, kad palaikyti gyvybę. Šahtose buvo ir ryžių bei kitos maisto atsargos, kurios pasak šahtininko baigėsi po 3 metų. Tai unikaliausias atvejis, kai žmogui pavyko išgyventi tokį ilgą laiką ekstremaliose sąlygose.

BV inf.

 


Patiko? Pasidalinkite!