Patiko? Pasidalinkite!

Žadėtas vasario 16-ąją Rusijos įsiveržimas į Ukrainą neįvyko. Didžiosios Britanijos laikraščio “The Daily Mail” skaitytojai sureagavo į anksčiau paskelbtus “duomenis” apie Rusijos “invaziją į Ukrainą” trečiadienio rytą.

Britanijos bulvariniai leidiniai dieną prieš nustatė “invazijos” laiką — neva tai įvyks trečiadienį trečią valandą nakties vietos laiku. Taigi “Mirror” apie tai parašė su nuoroda į Amerikos žvalgybos šaltinius, kurie neva apie tai informavo leidinio Kijeve žurnalistus. “The Sun” su nuoroda į JAV žvalgybos tarnybas, trečią valandą nakties pavadino “labiausiai tikėtinu laiku”.

“Jau trečiadienis, draugai”, — parašė vartotojas Archibald.

“Aš pasiėmiau laisvą dieną. Nusipirkau alaus, picos, net sumokėjau papildomai už tai, kad nauja sofa būtų pristatyta iki pat blokbasterio pradžios. Prakeikta vakarietiška žvalgyba, tokia gi patikima ir naudinga kaip pernykštis sniegas žiemą”, — sironizavo TheGreatPhilipWindow.

“Karas turėjo prasidėti prieš 46 minutes. Nustačiau žadintuvą, kad atsibusčiau laiku, bet nieko nevyksta. Vakarų žiniasklaida nusivylimas, daug pažadų, nulis prasmės”, — pridūrė Pelican.

“Trečiadienis? Baidenai, tu niekuo geresnis už Bušą su masinio naikinimo ginklais (Irake — Sputnik)! “Trečiadienis prasidės trečiadienį”, ne, jie visi miega savo lovose”, — atkreipė dėmesį Delray4.

“Atrodo, kad Baidenas ir žiniasklaida yra vieninteliai, kurie tai provokuoja!” — išreiškė nuomonę WAJG_96.

“Draugai, ar galėtume pagaliau sustabdyti šiuos karingus reportažus ir isteriją? Vadinamieji sąjungininkai pastarosiomis dienomis labiau pakenkė Ukrainai nei Rusijai. Tūkstančiai žmonių, tame tarpe verslininkai ir jų kapitalas, pastarosiomis dienomis paliko Ukrainą”, — pažymėjo Arealistperspective.

Kremlius anksčiau su ironija pakomentavo ne vienos Vakarų žiniasklaidos pranešimus apie Rusijos “invaziją” į Ukrainą paryčiais, Rusijos prezidento atstovas spaudai Dmitrijus Peskovas pasiūlė ukrainiečiams nusistatyti žadintuvą.

Pastaraisiais mėnesiais Rusijos ir Vakarų santykiai tapo dar įtempti. Vašingtonas ir Briuselis kaltina Maskvą pasiruošimu “invazijai” į Ukrainą ir, atsižvelgdami į tai, stiprina savo buvimą Rytų Europoje.

Rusija atmeta visus kaltinimus ir primena, kad Kijevas nesilaiko Minsko susitarimų: Ukrainos valdžia pusę kariuomenės personalo sutelkė prie sąlyčio linijos ir apšaudo sukilėlius iš draudžiamų ginklų.

Kremlius ir Užsienio reikalų ministerija ne kartą pabrėžė, kad pareiškimų apie “agresiją” tikslas — padidinti užsienio grupuotę prie Rusijos sienų. Jie taip pat paaiškino, kad pagrindinė eskalavimo priežastis — JAV ir NATO veiksmai, kurie “pumpuoja” Ukrainą ginklais, taip stumdami ją karinių avantiūrų link.

Bulgarijos laikraščio “Dnes” skaitytojai su ironija priėmė JAV prezidento Džo Baideno pareiškimą apie tai, kad Rusija vasario 16 dieną “užpuls” Ukrainą.

Daugelis vartotojų mano, kad Amerikos lyderis gyvena kažkokiame pasakų pasaulyje, kuriame Vašingtonas gali diktuoti šalims net “invazijos” datas.SN inf.


Patiko? Pasidalinkite!