Patiko? Pasidalinkite!

Seimas suirzo tarsi širšių lizdas – ką, Gražuliui tebegalioja seimo nario imunitetas?! Kaip tai gali būti?! Purvasklaida pateikė genialias hipotezes, esą jei kažkeliolika seimūnų nebūtų išvykę komandiruotėsna, tai rezultatas būtų priešingas! Atvirai pasakius, ir mane stebina, iš kur toks seimo pasyvumas balsavime? Normaliam žmogui savaime aišku, jog tai politizuota  subinlaižių norima iškelti „kriminalinė byla“, todėl reikėtų paviešinti visus tuos, kurie balsavo už seimo nario imuniteto panaikinimą. Kad žmonės žinotų, už ką jie balsuos kitais metais įvyksiančiuose rinkimuose.  

Seimas vis labiau atsiplėšia nuo Lietuvos piliečių. Tad ar nevertėtų jo paslaugų atsisakyti? Nes deklaruoti atstovavimą liaudžiai su šuniška tarnyba oligarchijai tiesiog visai neįmanoma suderinti. Norint pakeisti esamą situaciją, dabar jau teks keisti politinę santvarką. Savaime aišku, „demokratiniu būdu“. Antraip tuoj būčiau išneštas iš namų kojomis į priekį – kaip tas pats mano paminėtas Petras Gražulis. Na o žodį DEMOKRATIJA galima interpretuoti kas kaip nori. Pažiūrėkit į vakarus. Ten jie taip pakeitė šio žodžio prasmę, kad praktiškai galime paremti valstybinį perversmą. Taip buvo Libijoje, Alžyre, Tunise, Egipte, kur amerikaškos kardu ir ugnimi atnešė „deRmokratiją“ Na o vis labiau atsigaunanti Rusija gali šią formuluotę mums atnešti su kūju ir pjautuvu. Geras variantas, ką?

Vis dėlto manau būtina perspėti užsisėdėjusius savo kėdėse tranus: nejuokaukite, nes galite vienąkart prisijuokauti. Išvijom komunistus, išgaudysim ir savus vagis, Pirmiausia kitataučius. Nes kai svetimomis gėrybėmis atvyksta naudotis visokie parchos, muslimai ar debilai ir dar pradeda mulkinti, tai jau, atleiskit man, aukščiau visko.

Gerai, kad yra netylinčių, tokių, kaip Petras Gražulis. Aišku, jis, kaip ir aš, kažkur perlenkia lazdą, o įsikarščiavęs gali pasakyti daugiau, negu leidžia įstatymas. PASAKYTI, bet ne ką nors PADARYTI. Tai kur ta kažkada išgirtoji „ŽODŽIO LAISVĖ“??? Kodėl aš turiu sakyti, jog myliu žydą, nors iš tikrųjų jis man nemielas? Man nėra būtini visokie muslimai, negebantys protauti „debai iš jav-ų“ bei visokie palmolivai (beje, žinoma firma gal ir dėl mano kandaus žodžio nebėra reklamuojama).  Jei nepasakyti žymiai riebiau. Tik to neleidžia „žodžio laisvė“. Butaforinė. Štai ir dabar rašau pasverdamas kiekvieną žodį, ko nedariau net prie komunistų. Ką, gal grasindami nesantaikos kurstymu man iškelsite bylą? Visko gali būti – stebiuosi kaip iki šiolei pakalikai (puspadžių pakalėjai) to dar nepadarė? Nes žino, kad aš net du teismus laimėjau prieš Lietuvos teisėsaugą, o trečiame priverčiau pakeisti nuosprendį. Štai todėl ir rašau viską atvirai. Nes žinau, kad teisiškai prie manęs joks kaganas neprikibs.

Apginkime Petrą Gražulį! Į cypę reikia uždaryti kolaborantus, meiliai besiglaudžiančius prie visokio plauko niekšų, ir tampančiais žvėrimis savo piliečių atžvilgiu.

Voldemaras Zacharka


Patiko? Pasidalinkite!