Patiko? Pasidalinkite!

Toks jausmas, kad šį kartą rašo ne Vytautas Landsbergis, bet tai būtų nesąmonė. Tai ką šį kartą mestelėjo gerb. profesorius, nustebins ne vieną. Jo pasaulio supratimas yra tikrai ne žemo lygio, tik neaišku ką profesorius turi omenyje rašydamas žodį – Dievas.

Ar vieną iš religinių personažų, ar tikrąjį kūrėja. Kaip bebūtų, šį kartą negalime paprieštarauti profesoriui, su visomis jo išsakytomis mintimis sutinkame ir joms pritariame.

Vytautas Landsbergis Pradžia pati

Šios eilės praktiškai yra ir atsakymas, kodėl Vytautui Landsbergiui kuo puikiausiai pavyksta daugelį metų – valdyti ištisas bandas. Jis intelektualiai yra kur kas aukštesnio suvokimo lygio, sudėjus visus politikus į vieną krūvą.

Yra vienas bet

Suprasti ir žinoti kaip valdoma žmonija yra gerai. Turint šias žinias galima žmonijai padėti arba stoti į valdančiųjų pusę eiti išvien su jais.

Vytautui prieš nepriklausomybę buvo duotas pasiūlymas, kurio jis neatsisakė ir stojo į pasaulį valdančiųjų gretas (halujus).

Šiandien Vytautas turi savo bandas ir kaip piemuo jas kuo puikiausiai kelis dešimtmečius gano (valdo). Vytautui tai labai gerai sekasi, tiesiog nuostabiai, nes kas bebūtų valdžioje, Vytauto žodis yra lemiamas (pakol kas). Netikite? Vadinasi nieko nesuprantate žmonijos ir pasaulio valdyme. Jis ant tiek gerai atlieką savo darbą, kad nors ir seną, bet vistiek trumpam iškomandiruoja į Ukrainą…

BV inf.

 

 


Patiko? Pasidalinkite!