Patiko? Pasidalinkite!

Turkijos su Rusija susitarimas naudingas D. Trampui – tai NATO ir ES silpninantis V. Putino laimėjimas

D. Trampas, priimdamas sprendimą išvesti JAV karius iš Sirijos, įvertino blogiausią galimą scenarijų ir puikiai suprato, kad JAV labai toli. Pabėgėlių antplūdis grėsė tik Europai ir Sirijos kaimyninėms šalims. Iš puolimo zonos turėjo bėgti per 300 tūkst. žmonių. NATO šalių vienybei tokia situacija yra labai grėsminga, nes JAV ir Europos Sąjungos (ES) šalių pozicijos ir interesai stipriai išsiskyrė. Seniau buvo įprasta svarbiais klausimais pozicijas derinti, o dabar tai dažnai net nebandoma daryti.

Konfliktas su svarbia NATO nare Turkija yra ypatingo nerimo ženklas, nes Rusija NATO rado stiprią sąjungininkę. Toks V. Putino siekis ir tikslai suskaldyti NATO prieš keletą metų atrodė kaip sunkiai įgyvendinama svajonė. Žinant, kad sprendimai NATO turi būti priimami vienbalsiškumo principu ir susilaikymo valstybėms narėms balsuojant būti negali – toks susiskaldymas yra labai pavojingas ir gali apsunkinti bet kokių svarbių sprendimų priėmimą. Ar tokiam scenarijui buvo pasiruošę NATO šalys ir Lietuva?, – sako Mindaugas Puidokas

O dabar klausimai JAV ir NATO garbinančiam Mindaugui Puidokui

Kieno pageidavimu Lietuva įstojo į NATO? Kodėl dėl stojimo į NATO nebuvo referendumo? Kodėl Lietuvoje nesivadovaujama Konstitucija?

9 straipsnis:
Svarbiausi Valstybės bei Tautos gyvenimo klausimai sprendžiami referendumu.
Įstatymo nustatytais atvejais referendumą skelbia Seimas.
Referendumas taip pat skelbiamas, jeigu jo reikalauja ne mažiau kaip 300 tūkstančių piliečių, turinčių rinkimų teisę.
Referendumo skelbimo ir vykdymo tvarką nustato įstatymas.

Puidokas ir Pranckietis galimai „Landsbergistų” sukurtas produktas, pakenkti „Valstiečiams”

Mindaugo Puidoko išsišokimai ir nusikalbėjimai, rodo, kad jis nėra labai gudrus politikas. Didelė tikimybė, kad šis bandęs tapti didžiuoju politiku, tėra viso labo „Landsbergistų” projektėlis, kuriuo bandoma pakenkti „Valstiečiams”.

Ir tai sakyčiau visai neblogai pavykęs projektas. Prezidento rinkimuose Puidokas atliko savo naudingą darbą „Landsbergistams” atimdamas nuo Skvernelio balsus, ir sukeldamas juo nepasitikėjimą.

Atkreipkite į jo „Landsbergistines” giesmeles – „Rusai puola”. Nors jo bendražygis Marius Gabrilavičius tikino, kad Mindaugas Puidokas nėra rusofobas ir jo rusai nepuola. Pasirodo, kad Marius Gabrilavičius klydo. O gal ir neklydo, gal tiesiog sakė tai ką norėjome girdėti, vien dėl to, kad palaikytume Mindaugą Puidoką.

Teko stebėti šį politiką nuo pat prezidentinės kompanijos pradžios. Klausiau jo kalbų, diskusijų, ir susidariau labai aiškų paveikslą, kad šis galimai religinei sektai priklausantis politikas yra grynų gryniausias pritikintas rusofobas.

Susitikimuose kliedi apie nežmogiškus tarybinius laikus. Nors kalba eidavo apie alkoholio žalą, jis rasdavo būdą kaip priminti apie blogus laikus, „baisu ką žmonėms teko išgyventi sovietiniais laikais”, kalbėdamas apie alkoholio žalą sveikatai, – sakė MIndaugas Puidokas.

Būkite atsargūs, tokie kaip Puidokas, Pranckietis ir kiti perbėgeliai, galimai tėra „Landsbergistų” naudingi idiotai, dirbantys apeinant jų pačių sąmonę.

Vaidas Žemaitis

 


Patiko? Pasidalinkite!