(Data perkelta iš birželio 3 d. į 8 d. (šiandien), 20 valandą)
Vieša Andriaus Tapino psichoanalizė (charakteristika, polinkiai, motyvacijos, moralė ir t.t.). Gintaras Lunskis “po kaulelį” išnarstys Andrių Tapiną – patį “geriausią” ir “sąžiningiausią” žurnalistą visatoje.
Smagaus žiūrėjimo!
BV inf.
Anlizuoti tapipiną ligu iš šudo vaška spausti…
Kompanija susirinkusi prie butelio ir analizuoja… Šiaip smagu žiūrėti ir juoktis, nors giliai viduje suprantu, kad tokių žmonių gailėti reikia, o ne iš jų juoktis. Na bet jie patys juk viešinasi, ir stato save į pajuokos objekto vietą.
Skirmantas gyvena pokemonų pasaulyje, nes ant palangės multikai ir žaisliukai? O pats matei su kokiais marškinėliais sėdi, tai kokiame tu pasaulyje gyveni, ar tikram vyrui tinka toks vaikiškas stilius?
Debile, kur tu butelį matei?
Tai ir kitų šios analizės dalyvių nesimato, bet galima suprasti, kad jie ten yra. Tai lygiai taip pat galima suprasti, kad taip samprotauti ir analizuoti galima tik prie butelio. Ir pastoviai čia ta kompanija, taip analizuoja, tą su vaikiškais marškinėliais pasodina prieš kamerą, o kiti už kadro kažką patarinėja, ką kalbėti.
Ar ne per didele garbe zmogui vadinamam zurnalistu ?
Klasių tas Lunskis baigęs? Čia iš tų netikrų pranašų?
Kyla ant Lietuvos? Ar mes turim jį žinoti?
Taip – turim žinoti.