Patiko? Pasidalinkite!

Kaip pranešė Viačeslavas Titovas Šiandien jo namuose, darbe ir automobilyje buvo atliktos kratos, paimti kompiuteriai ir visos skaitmeninės laikmenos.

V. Titovas paskutinėmis dienomis bandomas pavaizduoti, kaip Lietuvos priešas kuris sumenkino partizanų vadą Adolfą Ramanauską – Vanagą.

V. Titovas užvakar viešai prasitarė, kad jam rašo ir skambina žmonės kurie yra tiesiogiai nukentėję nuo miškinių „partizanų”. Galimai teisėsauga bet kokiais būdais bando dangstyti tiesą ir nuslėpti informaciją kurią turėjo V. Titovas. Tuo pačiu greičiausiai bandoma įbauginti visuomenę, kad ši tylėtų ir nieko nekalbėtų.

V. Titovas, trijų vaikų tėvas liko be darbo, nes jo darbo pobūdis yra būtent kompiuteriu. Įmonė užsiima draudimais ir vizų išdavimais.

Šis atvejis susilauks tarptautinio skandalo. Bandant susisiekti su V.Titovu, atsiliepė jo padėjėja Ela Andrejeva, kuri sakė, kad šiuo metu V. Titovas duoda interviu užsienio žiniasklaidos priemonėms interviu.

Partijos „Lietuvos rusų sąjunga“ narys, Klaipėdos miesto tarybos deputatas Viačeslavas Titovas pasiryžęs įrodyti, kad nesulaužė priesaikos, kai klausė, ar verta įamžinti nacių talkininko Adolfo Ramanausko–Vanago atminimą. Apie tai papasakojo jo padėjėja Ela Andrejeva.

Linas Naujelis


Patiko? Pasidalinkite!