Patiko? Pasidalinkite!

Kaip ir kasmet VšĮ „Aukštaitijos siaurasis geležinkelis“ kviečia keliauti Siauruku dviračiais, paspirtukais ar riedučiais ir aplankyti Anykščius, kurie turtingi išskirtinėmis pramogomis, sraunia Šventąją, nuostabiais peizažais, išpuoselėta aplinka ir galimybėmis poilsiauti!

VšĮ „Aukštaitijos siaurasis geležinkelis“ turistinėms kelionėms dviračiais į Anykščius, Siauruko platformoje įrengė dviračių laikiklius, kurie užtikrins saugų jų transportavimą.

„Norime paskatinti dviračių turizmą. Panevėžiečius ir miesto svečius kviečiame keliauti į Anykščius ir ten aktyviai leisti laisvalaikį. Šiemet įrengėme vieną platformą su dviračių stovais-laikikliais. Tikimės, kad naujovė užtikrins keleivių dviračių saugumą ir gerą keliautojų nuotaiką“, – sakė VšĮ „Aukštaitijos siaurasis geležinkelis“ direktorius dr. Darius Liutikas.

Organizatoriai primena, jog dviratininkai privalo mokėti bei laikytis kelių eismo taisyklių ir turėti tvarkingas transporto priemones.

„Ši išvyka siauruku leis keliaujantiems atsipalaiduoti ir pasimėgauti aktyviu judėjimu viename gražiausių Lietuvos miestų – Anykščiuose. Atvykus į Anykščius keliautojų lauks laisva programa, kurią kiekvienas galės pasirinkti pagal poreikius: keliauti dviračiais, paspirtukais ar pėstute aplankyti gražiausias lankytinas vietas, kurias ras programėlėje “Anykščiai” bei https://www.infoanyksciai.lt/“, – sako Kelionių organizavimo ir projektų valdymo skyriaus vadovė Rasa Povilavičienė.

Bendra kelionės trukmė – 10 valandų. Išvykstama iš Panevėžio Siauruko geležinkelio stoties 8 val. ryte ir grįžtama – 18 val.

Kelionės dviračiais į Anykščius organizuojamos kiekvieno mėnesio paskutinį šeštadienį. Artimiausias reisas – gegužės 28 d.

Daugiau informacijos apie keliones ir pramogas bei VšĮ „Aukštaitijos siaurasis geležinkelis“ elektroninius bilietus galima įsigyti interneto svetainėje www.siaurukas.eu.

VšĮ „Aukštaitijos siaurasis geležinkelis“ informacija

Patiko? Pasidalinkite!