Patiko? Pasidalinkite!

Kokia „reforma“ atlikta sveikatos apsaugos sistemoje, jau spėjome pajusti. Baisiau ir būti  negali. Pavyzdžiui, Anglijoje už vaistus iš viso mokėti nereikia, o pas mus valdžioje sėdinti plėšikų ir visokiausių aferistų gauja, siekdama prisiplėšti mūsų piniginių lėšų, viską suryja.

Jei pamenate, švietimo sistemos „reformą“ sykį jau vykdėme. Mokykloje pradėta aiškinti kokie nuostabūs yra pederastai su pedofilais! Nors prie žaizdos dėk!! Mokyklinukams net knygų prištampavo apie tai, jog kartą gyveno princas su dar kitu..princu! Visus tokius „reformatorius“ be jokio teismo statyti prie sienos. Tik ta siena turi būti ne raudos.

Musmirė akim išsprogusiom – kaip varlės – mums aiškino, kad naujovių nereikia bijoti. Tada aš siūlau naujieną – visus šungrybius išpurkšti pesticidais. Tada išties bus geriau – jei ne musmirei su sava šutve, tai visai Lietuvai. Atstatykite švietimą tokį, koks jis buvo prieš tris dešimtmečius. O sau nusipirkit metrą kitą virvės. Labai pravers santvarkai pasikeitus. Tai padaryti valdžia mus tiesiog skatina! Gerai, kad nebeturime vienos tautos išdavikės. Bet mūsų runkeliai vos neišrinko kitos. Tada tai būtų buvę!

Matau, kaip degraduoja mūsų naujoji karta. Drąsiai galiu teigti, jog mano žinios ir pasaulio suvokimas geresni nei 90% dabartinių abiturientų, kurie man primena nesugebančius mąstyti tipus. Tik kriokti gatvėse, nes tėvai taip privalėjo juos auklėti. Įsivaizduoju, kokia bus sekanti karta, nesužinojusi, kas tai yra beržinė košė.

Dabartiniam moksleiviui mokslas rūpi paskutinėje eilėje, o mokytojus jis gali pasiųsti „ant trijų rusiškų raidžių“. Negalvokite, kad aš sapalioju. Man skundėsi viena mokytoja. Sakė, kad vaikai jaučiasi karaliukais, o mokytojus jie prilygina kad ir daržo kaliausėms. Praėjo mūsų laikai, kai mokytojas buvo laikomas didžiuliu autoritetu, o klasėje sėdėdavom kaip pelės po šluota. Užtat mes pasisėmėme žinių, kurios neužmirštos ir šiandien. O dabartinių abiturientų galvose teliko iksas su igreku.

Dar dešimtmetis, ir su savo „reforma“ švietėjai pradės štampuoti vien debilus. Kiek reikia būti kvailu pačiam, kad kurti tokias idiotiškas reformas, stumiančias tautą į degradaciją? Nė neįsivaizduojame, koks didelis tai mastas! Judas, pradėjęs savo eksperimentus su žmonija verks, net jei jam pasisektų pajungti sau visas tautas. Ar jis supranta, kaip reikės gyventi su karksinčiomis varnomis?

Neišvengiamai artėjame prie valstybinio kracho/ Jei nebus pasirinkta kažkiek pakeista ankstesnė sveikatos ir švietimo sistema, mus gydys profanais išmokinti gydytojai.

Voldemaras Zacharka


Patiko? Pasidalinkite!