Patiko? Pasidalinkite!

Baltarusijos Generalinė prokuratūra, remdamasi Valstybės saugumo komiteto (KGB) ir Vidaus reikalų ministerijos pateikta medžiaga, iškėlė bylą Svetlanai Tichanovskajai ir vadinamosios iniciatyvos BYPOL nariams už organizuotos grupės rengimąsi terorizmo aktui. Nurodyti asmenys siekė įvykdyti sprogdinimų ir padegimų sostinės ir kitų miestų teritorijose, – informavo Baltarusijos naujienų agentūra BelTA.

Generalinis prokuroras Andrejus Švedas naujienų agentūrą informavo, kad šiuo metu sulaikytas su įkalčiais pilietis Maleičukas jau davė parodymus apie teroro akto organizatorius ir dalyvius.

„Pažymiu, kad dėl KGB ir VRM specialiųjų padalinių darnaus darbo pavyko išaiškinti ir laiku pašalinti rimtą teroristinę grėsmę“, – teigė generalinis prokuroras.

Anksčiau Baltarusijos prezidentas yra sakęs, kad Baltarusijoje perversmas yra koordinuojamas iš Lenkijos, Čekijos ir Lietuvos.

Baltarusijos prezidentas Aleksandras Lukašenka oficialiai pareiškė, kad visi neramumai Baltarusijoje yra JAV sumanymas ir visa tai koordinuojama iš Lenkijos, Čekijos ir Lietuvos. Tą patį patvirtino ir Rusijos žvalgyba.

Jungtinės Amerikos Valstijos atlieka svarbų vaidmenį įvykiuose, kurie Baltarusijoje prasidėjo po prezidento rinkimų, apie tai pranešė RIA Novosti su nuoroda į oficialų Rusijos užsienio žvalgybos tarnybos pranešimą (UŽT).

BV inf.


Patiko? Pasidalinkite!