Patiko? Pasidalinkite!

Lietuvos žiniasklaidos nuvalkiota sąvoka ir tiek. Tiesą pasakius, taip įkyriai kartojama, kad net kraujas verda… Lietuvos gyventojų mažėja sulig kiekvienais metais (2.6 mln. beliko), naujos technologijos, populiacijos išsimokslinimas tikrai padidėjo per kokius 200 metų – švietimas tapo prieinamas beveik visiems… Tad, kodėl be valstybės leidimo negalima:

*Pasistatyti namo.

*Išsikasti vandens gręžinio ir jį eksploatuoti.

*Rinkti lietaus vandens.

*Eiti žvejoti/medžioti (nekalbu apie pramonę).

*Turėti nuosavybės teisę (reikia notaro, registrų centro, žemei įsigyti – valstybės leidimo).

*Pradėti ir įkurti verslą.

*Susituokti (kam čia reikalinga valstybė?).

*Protestuoti (visiškas nonsensas).

*Pardavinėti maisto produktus (jei pardavinėsi supuvusį maistą, tai nieks nepirks).

*Laisva rinka – mitas! JAV laisvos rinkos ekonomika mirė dar 1913 metais įsteigus FED (centrinį banką).

Jokios “laisvės” – nėra. Be valstybės leidimo faktiškai nieko negalima daryti. O jei pradedama abejoti valstybės galiomis, kaip kontrargumentas visada nurodomas saugumas ir individo nesugebėjimas pasirūpinti savimi. Atleiskite už leksiką, bet kas per įžūlumas galvoti, jog valstybės klerkas manimi pasirūpins geriau, nei aš pats?

Jei kas nors galvoja, jog yra “laisvas”, tai tiesiog save apgaudinėja, gyvename “mokesčių fermoje”, kur reikia susimokėti net už nuosavą nekilnojamą turtą! Pagrindinė mano mintis labai paprasta: nėra laisvės – nėra ką ir ginti. Ir nereikia manęs gąsdinti užsienio diktatoriais, sėdintys LR Seime niekuo jiems nenusileidžia, užtenka vos atsiminti plandemiją. Keičiasi valdžios LR Seime, o politinė kryptis tiesi kaip vektorius.


Patiko? Pasidalinkite!