Patiko? Pasidalinkite!

Begalę atsisveikinimo koncertų surengęs skandalingasis SEL’as vaizduoja “kietą bičą”, bet ar iš tiesų jis yra kietas?

Prabangūs automobiliai, kelionės, moterys, keičiamos kaip kojinės bei neadekvati kalba rodo, kad šis nesubrendėlis tiesiog vaidina “šikantį katiną”. Demonstruojami turtai rodo, kad žmogus galimai turi psichinių sutrikimų.

Tie, kurie demonstruoja savo turtus ir tuštybes, dažniausiai būna tušti ir viduje. Turtai būna jų tuštybės maskuotė. Tokiems “tuščiaviduriams” buvo net sukurtas “Instagramas”, kad šie turėtų kur kelti savo tuštybes.

SEL’as – vyras ar boba, o gal gėjus?

Lapkričio 16 dieną Vilniaus „Siemens“ arenoje vyko tarptautinis galvadaužių „King of Kings“ turnyras. Po jo žiniasklaidoje pasirodė vaizdo įrašas, kuriame užfiksuota, kaip SEL’as rūbinėje keiksmažodžiais plūsta pralaimėjimą patyrusį A. Misiūną.

Pilnas vaizdo įrašas:

Peršasi dar viena nuomonė – gal SEL’as gėjus?

SEL’as užpyko, kai jį netiesiogiai pavadino narkomanu “apsiniuhinusiu šūdo…” Už tai SEL’as pagrasino, kad kai jis grįš, A. Misiūnas jam “čiulps by…”. SEL’as trokšta, kad jam vyras čiulptų jo by… .

SEL’o pederastu ir gaidžiu išvadintas. A. Misiūnas jį išsikvietė į ringą

Kalbėdamas apie susivaldymą, kurį pademonstravo rūbinėje, A. Misiūnas pabrėžė, kad antrą kartą kažin ar pavyks susitvardyti.

„Užsipulti mane rūbinėje po pralaimėjimo, kalbėti apie savo tatuiruotes, autoritetą? Apgailėtina. Jeigu jis yra tikras save gerbiantis vyras su „nakolkėm“, autoritetas, tai mes galime susitikti ringe! Galime kovoti pagal bet kokias taisykles. Toks yra mano iššūkis. Jei gerbia save, jis priims iššūkį.“

SEL’as išsigando jau ne pirmą kartą

SEL’as išsigando ne tik kovotojo A. Misiūno, bet ir Lietuvos bokso čempionės Karinos Kazarian, kuri kvietė SEL’ą į ringą. Simoną Burbaitę įžeidė išsakytas SEL’o komentaras, kai šis po modelio paviešintu vaizdo įrašu „Instagrame“ parašė:

„Baisu, kai bobos virsta vyrais. Boksininkė. Kai p**čiau vieną, užmigtum amžiams.“

Galimai SEL’as yra tiesiog neadekvatus “marozas”, kuris neatsako už savo “bazarą” Savo veiksmų nekontroliuojantis ir nuolatos konfliktuojantis su policija, “marozų” žargonus vartojantis SEL’as parodo ne tik psichikos būseną, bet ir supuvusį vidų.

Gėda, kai tokie “marozai” jaunimui yra dideli autoritetai. Jaunuoliai juos kopijuoja ir stengiasi būti “kieti” kaip SEL’as. Mano asmenine nuomone, jis yra pigus, tuščias NIEKAS.

Egidijus Paulauskas

 


Patiko? Pasidalinkite!