Patiko? Pasidalinkite!

Pasak Rusijos ministro pirmininko Michailo Mišustino, darbas su vakcinomis vyksta apvalią parą

Rusijoje bandomi šešių naujojo koronaviruso vakcinų variantų bandymai, artimiausiu metu tikimasi patvirtinti jų saugumą ir veiksmingumą. Apie tai penktadienį paskelbė Rusijos ministras pirmininkas Michailas Mišustinas vyriausybės koordinavimo tarybos, kovojančios su koronaviruso plitimu, prezidiumo posėdyje.

Jis pavadino pagrindiniu tikslu užkirsti kelią masiniam koronaviruso plitimui, kuriam valdžios institucijos kontroliuoja situaciją. Šis darbas susijęs ne tik su skrydžių ar masinių renginių apribojimų įvedimu, bet ir su vakcinos nuo naujos infekcijos sukūrimu, pabrėžė ministras pirmininkas.

„Šiuo metu Rusijoje yra išbandomi šeši tokie medikamentai. Mūsų mokslininkai juos sukūrė per labai trumpą laiką, per du mėnesius, naudodamiesi esamomis naujovėmis ir naujausiomis biotechnologijomis“, – teigė Mišustinas.

Darbas su vakcinomis vyksta visą parą, pridūrė ministras pirmininkas. Mišustinas išreiškė viltį, kad artimiausiu metu šių įvykių saugumas ir efektyvumas bus patvirtintas ir jie galės būti naudojami epidemijai užkirsti kelią ir ją kontroliuoti.

TASS inf.


Patiko? Pasidalinkite!