Patiko? Pasidalinkite!

Darbai tęsiasi ir pagal šiai dienai sudarytas sutartis, daugiau nei 30 tūkstančių reagentų, skirtų koronaviruso infekcijai nustatyti, ateinančią savaitę turi pasiekti Lietuvą. Toliau jie bus paskirstyti ir regionuose – taip galėsime atlikti kur kas daugiau testų, nei iki šiol.

Žinoma, situacija tiekimo grandinėse visame pasaulyje netenkina, patirtis rodo, kad galimi ir vėlavimai, bet padarysime viską, kad to nenutiktų. Kuo sklandesnis reagentų tiekimo užtikrinimas yra aiškus prioritetas.

Šiandienai bendromis pastangomis yra užsakyta beveik 200 tūkstančių reagentų.

Užsakėme ir papildomą siuntą greitųjų testų.Laukiame atgabenant beveik 2 milijonus respiratorių, beveik 6 milijonus vienkartinių kaukių ir kitų būtinųjų apsaugos priemonių.Mūsų medikai tinkama apsauga – mūsų kovos su virusu būtinoji sąlyga.

Jie bus apsaugoti.Natūralu, kad rezervo atsargos senka, tačiau naujos siuntos Lietuvą pasieks laiku. Labai aiškiai įpareigojau visas ministerijas dirbti kartu, kad logistika veiktų taip, kaip turi veikti.Mums visiems tai yra naujas milžiniškas iššūkis.

Tokiu režimu valstybė dirba pirmąkart, todėl natūralu, kad ne viskas sklandu, o ir klaidų ne visada pavyksta išvengti.Ypatingai svarbu, kad į pagalbą valstybės institucijoms įsijungia vis daugiau verslo įmonių ir visuomeninių iniciatyvų.

AČIŪ Jums. Taip pat dėkoju savivaldybėms, kurios kantriai dirba ir operatyviai sprendžia gyventojams būtinus klausimus.Tai yra egzaminas, kurį visi privalome išlaikyti.

BV inf.


Patiko? Pasidalinkite!