Patiko? Pasidalinkite!

Aleksejus Navalnas buvo nuteistas 3,5 metų bendrojo režimo kolonijoje. Atitinkamą sprendimą Maskvos miesto teismo pastate paskelbė teisėjas. Prie Maskvos miesto teismo pastato buvo pastebėta daugybė užsienio šalių ambasadų automobilių. Apsaugos priemonės šioje srityje buvo gerokai padidintos.

Teismas sumažino bausmę iki 2 metų ir 8 mėnesių, nes opozicionierius namų arešte jau buvo praleidęs metus laiko. A. Navalnas bausmę atliks bendrojo režimo kolonijoje.

Išgirdusi teismo sprendimą jos vyro byloje, Julija Navalnaja salėje pratrūko ašaromis. Pats Navalnas nuosprendžio klausėsi ramiai susikišęs rankas į kišenes.

Aleksejus Navalnas buvo sulaikytas sausio 17 dieną Šeremetjevo oro uoste, kai jis parskrido iš Vokietijos. Taip yra dėl to, kad opozicionierius pakartotinai pažeidė bandomojo laikotarpio sąlygas.

Federalinė bausmių vykdymo tarnyba pareikalavo pasirinkti Navalno prevencinę priemonę – trejų su puse metų laisvės atėmimo bausmę. Generalinė prokuratūra palaikė šį sprendimą .

Pats Navalnas susitikimo metu teigė, kad teismo procesas buvo skirtas įbauginti rusus, o jis pats nekaltas.

A. Navalnas kaltinamas pažeidęs 2014 metais lėšų grobstymo byloje jam paskirtos lygtinės 3,5 metų bausmės sąlygas, nes būdamas Vokietijoje neatvykdavo dukart per mėnesį užsiregistruoti Rusijos kalėjimų tarnyboje. Pagal lygtinės bausmės sąlygas A. Navalnas vienus metus praleido namų arešto sąlygomis. Jo brolis Olegas visą bausmę atlieka kalėjime.

BV inf.


Patiko? Pasidalinkite!