Patiko? Pasidalinkite!

Gavome laišką iš Dariaus Tereikio, kuriame teigiama, kad Telšių ligoninės palaikomojo gydymo ir slaugos skyriuje jo tėvą laikė supančiotą. Sūnus kreipėsi dėl  galimai neteisėtų medikų veiklos į Policiją, bet po šio kreipimosi, jo tėvą uždarė į psichiatrijos skyrių.

Ar normalu atėjus aplankyti tėvelio į slaugos skyrių, jį rasti pastoviai supančiotą, kaip cirko beždžionę? Nejaugi neįgaliųjų niekas negina??? Jeigu pats žmogutis savęs apginti negali dėl fizinės negalios reiškia su juo galima daryti ką nori???…

 

Visas veiksmas vyko Telšių ligoninės slaugos ir priežiūros skyriuje. Neapsikentęs tų nesveikų eksperimentų su tėveliu, balandžio antrą dieną kreipiausi į Telšių vyr.PK ir parašiau pareiškimą kuriame nurodžiau, kad medikai viršijo savo įgaliojimus ir grubiai pažeidė paciento teises ir laisves. Skyrius kitą dieną t.y balandžio trečią, mano tėvelį patalpino į psichiatrijos skyrių!!! Nejaugi už tai, kad pareikalavau nepančioti mano tėvo, jis atsidūrė durnyne?

Tokiais metodais dirba gerb. Telšių slaugos ir psichiatrijos skyriai. Gelbsti vieni kitus esant nepalankiai situacijai…

Neleisiu skriausti savo tėvelio šitai Telšių nusikaltėlių hierarchijai. Manau atsiras kas pastatys į vietą galimai parsidavusius medikus. Nenorit dirbti-nedirbkit, bet netraumuokite mūsų ir taip gyvenimo nuskriaustų artimųjų.

Papildyta 2018.04.05

Dar iki šiol nėra atiduoti išrašai šeimos gydytojai iš ligoninės. Įsivaizduojate kaip jie aferistauja. Kurpia melagingas išvadas, kad galėtų išvengti bėdų. Nepavyks apšmeižti tėvelio. Aš jeigu reikės padarysiu nepriklausomą ekspertizę tėvelio būklei nustatyti. Jie tėvelio netgi iš slaugos skyriaus nesugebėjo išvesti be melo. Veždami į psichiatrijos skyrių pasakė, kad veža šviesti kairiojo peties, nes aš buvau sakęs. Tai įsivaizduokite, neįgaliam žmogui meluodami išvežė į kitą skyrių ir dabar neduoda niekam išrašų nes kurpia eilinę melagystę, kad tik išsisukti….

Darius Tereikis


Patiko? Pasidalinkite!