Patiko? Pasidalinkite!

Seimo narys iš Lietuvos regionų frakcijos Remigijus Žemaitaitis sukritikavo buvusią kandidatę į Baltarusijos prezidentus Svetlaną Tichanovskają. Apie tai jis parašė savo Facebook paskyroje. Prie savo įrašo jis pridėjo ekrano nuotrauką iš vienos lyderiaujančių Lietuvos žiniasklaidos priemonių, kuriai Tichanovskaja pateikė komentarą, laidos.

“Tokios gėdos dar nemačiau, kad taip Lietuva būtu pažeminta. Gyvena metus Lietuvoje, valgo už mūsų pinigus, apsauga už mūsų pinigus, viską apmokam, o ši dama nesugeba net pasakyti: “Labas vakaras Lietuva!!! Esu dėkinga ką dėl manęs, mano tautos jūs padarėte”. Kai žmonės norintys gauti leidimą gyventi Lietuvoje turi įrodyti, kad moka Lietuvių kalbą, o čia nieko!!! Gėda mano šaliai!!! Ir dar rodo per LRT!!! Kas toliau, gal pakeiskim LR Konstituciją ir pasiūlykim tapti Prezidente!” — parašė jis.

Pasak politiko, jį labai pralinksmino, kad žiniasklaida Tichanovskają vadina “opozicijos lydere”, nes ji negali būti “prezidente”, nors Lietuvos užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis pareiškia, kad ji neva yra Baltarusijos “vadovė”.

Be to, deputatas piktinasi, kad vienas Tichanovskajos išlaikymo mėnuo Lietuvai kainuoja 35 tūkstančius eurų.

SN inf.


Patiko? Pasidalinkite!