Patiko? Pasidalinkite!

Kandidatė į JAV prezidento postą artėjančiuose rinkimuose pareiškė, kad Trampo apsikabinimas su Putinu, Rusiją daro didinga, o ne Ameriką

Kandidatė į JAV prezidento postą senatorė Amy Klobuchar apkaltino prezidentą Donaldą Trampą tuo, kad jis “daro Rusiją didinga”, pranešė RIA Novosti. Taip ji perfrazavo prezidento rinkimų kampanijos šūkį “Make America Great Again” — “Padarykime Ameriką vėl didinga”, kurį jis pasiskolino iš 40-ojo JAV prezidento Ronaldo Reagano.

“Labiausiai norėčiau išgirsti, kaip jo apkabinimas su [Rusijos prezidentu Vladimiru] Putinu padaro Ameriką didinga. Tai nepadaro Amerikos didinga. Tai daro Rusiją didinga”, — pareiškė Klobuchar.

Politikė taip pat išjuokė Trampą už tai, kad jis sutrumpino savo vizitą į NATO viršūnių susitikimą po to, kai tapo žinoma, kad keli aljanso vadovai iš jo pasišaipė.

JAV demokratai ir toliau kaltina Trampą “sąmokslu su Rusija”, nors specialaus prokuroro Roberto Miulerio dvejus metus trukęs tyrimas neatskleidė tokio “sąmokslo” požymių.Šią savaitę Trampas taip pat kritikuojamas dėl susitikimo su Rusijos užsienio reikalų ministru Sergejumi Lavrovu.

Be to, žurnalistai paklausė Lavrovo, ar jis specialiai atvyko į Vašingtoną tuo metu, kai Trampui pareiškiami kaltinimai dėl apkaltos, į tai Rusijos užsienio reikalų ministras atsakė, kad neįmanoma atvykti į JAV ir neužtikti apkaltos, sankcijų ar dar ko nors.JAV prezidento rinkimai numatomi 2020 metų lapkričio 3 dieną. Kol kas, remiantis visuomenės apklausų duomenimis, dauguma respondentų ketina balsuoti už dabartinį prezidentą.

SN inf.


Patiko? Pasidalinkite!