Patiko? Pasidalinkite!

Tuo metu, kai Lietuvoje veikiantys užsienio kompanijų propagandiniai tinklai aklai skelbia apie tai, kad Kachovkos hidroelektrinę susprogdino Rusijos kariai ir “Nord Stream” bei “Nord Stream2” susprogdinimai yra rusų darbas, žymus amerikiečių televizijos žurnalistas Tuckeris Carlsonas visus šiuos melus paneigė.

Žymus amerikiečių televizijos žurnalistas Tuckeris Carlsonas antradienį socialiniame tinkle „Twitter“ išleido pirmąją savo laidos seriją ir atkreipė dėmesį į Kijevo atsakomybę už Kachovkos hidroelektrinės užtvankos susprogdinimą, pavadindamas smūgį teroro aktu. Be to, televizijos laidų vedėjas pareiškė, jog yra įsitikinęs, kad kaltė dėl „Nord Stream“ ir „Nord Stream 2“ dujotiekių susprogdinimų tenka ir dabartinei Ukrainos valdžiai.

„Taigi, jei tai buvo tyčinis (sprogdinimas), tai ne karinė taktika, o teroro aktas“, – sakė amerikiečių žurnalistas, turėdamas omenyje Kachovskajos hidroelektrinės užtvankos išpuolį. „Ukrainos užtvankos susprogdinimas gali būti neparankus Ukrainai, bet daugiau žalos padaro Rusijai. Būtent dėl ​​šios priežasties Ukrainos vyriausybė anksčiau svarstė ją sugriauti.

Gruodžio mėnesį laikraštis „Washington Post“ citavo Ukrainos generolą, kuris sakė, kad jo darbuotojai bandomuoju smūgiu paleido amerikiečių gamybos raketas iš HIMARS MLRS į užtvankos vartus. Taigi, kai pradeda aiškėti faktai apie, tai, kas atsitiko su užtvanka, jau atrodo, kad šiek tiek sąžinės turintis žmogus padarytų išvadą, jog tai ukrainiečiai tikriausiai susprogdino, kaip ir jie pernai rudenį susprogdino „Nord Stream“ – Rusijos dujotiekį. Tiesą sakant, tai padarė ukrainiečiai, kaip dabar žinome“, – kalbėjo žurnalistas.

„Fox News“ balandžio 24 d. pranešė, kad nutraukė bendradarbiavimą su Carlsonu, kuris buvo populiariausias jos vedėjas ir ne kartą kritikavo JAV vyriausybės veiksmus, taip pat besąlygiškos paramos Ukrainai politiką. Gegužę Carlsonas paskelbė apie būsimą savo kūriamos programos atnaujinimą „Twitter“.


Patiko? Pasidalinkite!