Patiko? Pasidalinkite!

Tverų prieigose pagausėjo atvejų, kai į mišką atvykę savininkai randa “dovanų”. Ar tai uogautojų ir grybautojų paliktos šiukšlės, ar aplinkinių gyventojų – nustatyti sunku.

Šį kartą prašome pagalbos, kad žmonės atkreiptų dėmesį į rastas “dovanas”. Kaip pavyko nustatyti iš rastų automobilio salono ir kėbulo plastikinių dalių, tai 2000 metų laidos Ford Mondeo modelio dalys. pavyko nustatyti ir spalvą, pagal rastas priekines groteles matosi, kad automobilis buvo žalios spalvos, o pagal rastą galinio žibinto dalį, nustatėme, kad tai hečbeko tipo automobilis (kaip nuotraukoje).

Ford Mondeo žalias.png

Tarp rastų daiktų radome ir keltą rūbų, bei apatinio trikotažo, pagal kuriuos būtų galima atpažinti daiktų savininką.

Gyventoju prašome apžiūrėti nuotraukoje rastus daiktus. Jeigu atpažinote šių daiktų savininkus būtinai parašykite į bukimevieningi.lt@gmail.com, arba paskambinkite telefonu  +370 601 82088. Asmenys suteikę vertingos informacijos, bus apdovanoti.

Taip pat prašome gyventojus būti pilietiškais ir pamačius įtartinus automobilius pamiškėse, fiksuoti jų numerius spalvą ir markę. Aplamai gyventojai turėtų būti pilietiški ir prižvelgti vieni kitų turtą, miškus nuo šiukšlintojų, brakonierių ar vagių.

BV inf.


Patiko? Pasidalinkite!