Patiko? Pasidalinkite!

Valstybės vadovo automobiliai buvo stipriai apgadinti, o vienas iš autobusų įvažiavo į griovį

Ukrainos prezidento Vladimiro Zelenskio kortežo automobiliai sukėlė avariją Zaporožės regione. Trys automobiliai su Ukrainos valstybės apsaugos tarnybos darbuotojais susidūrė su autobusais, vežančiais vaikus. Apie tai pranešė Ukrainos internetinis leidinys „Strana.ua„, su nuoroda į šaltinį struktūroje.

Sekmadienio vakare pakeliui į Kijevą du „Volkswagen Touareg” iš Zelenskio kortežo ir prezidento apsaugos tarnybos mikroautobusas nusprendė aplenkti autobusą su vaikais. Keleiviniai automobiliai buvo stipriai apgadinti, o vienas iš autobusų įvažiavo į griovį.

Preliminariais duomenimis, nė vienas autobuso keleivis nebuvo sužeistas.”Dėl nuolatinių liustracijų Ukrainos valstybės apsaugos valdyboje painiava ir netvarka: iš 30 vairuotojų dabar dirba pusė. Dėl personalo trūkumo ir griežto grafiko vairuotojai nemiega paromis.

Dėl to ir įvyko šis eismo įvykis”, — pareiškė šaltinis.Pažymima, kad eismo įvykio metu Zelenskio korteže nebuvo — Ukrainos lyderis nuskrido į Kijevą lėktuvu.Valdyba savo socialinio tinklo Facebook puslapyje patvirtino, kad incidentas įvyko.

strana.ua inf.


Patiko? Pasidalinkite!