Patiko? Pasidalinkite!

Vyko valdančiosios valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) tarybos posėdis. Susirinkime buvo aptarta artėjantys Seimo rinkimai, koalicinė sutartis, pasitikėjimo partijos lyderiu Ramūnu Karbauskiu klausimas ir Seimo pirmininko posto likimas.

Balsavimas dėl pasitikėjimo Ramūnu Karbauskiu

Buvo išdalinta 80 balsavimo biuletenių (nes tiek balsavime dalyvavo partijos tarybos narių): 65 balsavo už, 11- prieš, 3- susilaikė. Vienas biuletenis buvo sugadintas. Ramūnas Karbauskis pasitikėjimo testą išlaikė, o Viktoras Pranckietis liko už „borto”.

Dėl koalicinės sutarties ir Seimo posto likimo

Lietuvos valstiečių žaliųjų sąjungos taryba balsų dauguma patvirtino koalicinę sutartį, pagal kurią Seimo pirmininko postas atitenka socialdarbiečiams.

Viktoras Pranckietis nesutinka ir nežada palikti šių pareigų

Ramūnas Karbauskis sakė, kad bus inicijuojama nepasitikėjimo Viktoro Pranckiečio procedūra Seime. Viktoro Pranckiečio elgesį taip pat svarstys partijos etikos komisija.

Viktoro Pranckiečio noras stoti prie partijos vairo subliuško.  Jis kaip Seimo pirmininkas atsisako trauktis savo noru, o jo santykiai su R.Karbauskiu smarkiai pašlijo. Netiesiogiai paramą Viktorui Pranckiečiui išreiškė ir premjeras Saulius Skvernelis.

„Kartoju: mane gali patraukti tik Seimas. Jeigu partijos taryba koalicijos sutarčiai pritars, niekas nepasikeis“, – prieš posėdžio pradžią pareiškė Viktoras Pranckietis.

BV inf.


Patiko? Pasidalinkite!