Patiko? Pasidalinkite!

Kadangi man užėjo nepaprastai didelės apimties pamąstymų lavina, nusprendžiau tai išsaugoti. Mane supa keturios sienos, už lango asfalto pilkumas ir tuštybė, internetinėje erdvėje pilna besireiškiančios degradacijos tarp žmonių. Sunku daryti net tai, ką sugebi geriausiai.

Svyra rankos, kai pagalvoji apie dabartinę situaciją….

Oi ne! Iš kur tokios nesąmonės dygsta galvoje? Mano protėviai išlaikė viską, už ką dabar kovoju! Jie buvo drąsūs, dvasingi ir savo galybe nenusileido visoms kitoms tautoms! Kas čia per silpnybė? Ogi iš ten, kur dabar skelbiama laisvė ir laimė neturint nieko, iš ten, kur niekas negali patvirtinti tikrosios žmogaus prigimties, visa tai atsirado toje plotmėje, kur net gimęs kūdikis, nauja pasaulio gyvybė ir ateitis tampa preke.

Viskas paslepiama po “labai protingomis” tarptautinėmis frazėmis, kur ne kiekvienas “plokščiažemis antivakseris” gali suprasti. Jaunimas gėdijasi lietuvių kalbos ir kultūros! Nes tai neįdomu. Įdomiau yra prisigerti, prisivartoti visokio šlamšto, elgtis neadekvačiai, visas kvailystes kelti į “tik tok” ar “feisbuką”, puotauti kovos už išlikimą metu, “duotis su bet kuo ir bet kaip”, juk taip suprantama šiuolaikinė laisvė, užsiimti visiškai beprasme kūrybine veikla.

Idiotiškas menas, sukurtas iš unitazo dangčio ir ant jo užraityto “šūdo”, didžiavimasis psichologinėmis problemomis, garsiausias modernaus meno parodų paveikslas…. Iš nosies ištrėkštas kraujas ant balto popieriaus lapo. Jau manau laikas pakilti ir pasakyti Ne, visai šitai beprotybei! Nes tai veda link susinaikinimo! Kas norėtų gyventi vienodame pasaulyje, vienodai pilkomis spalvomis? Tiesiog žemė slysta iš po kojų! Užmigome, pabudome, tai ir kelkimės!

Vietoj “velnio lašų”, kuriais irgi yra valdoma žmonija, pasigaminkime vitaminais ir svarbiomis organizmui medžiagomis prisotintos žolelių arbatos, daugiau judėkime, nustokim pirkti šlamštą prekybcentriuose ir keliaukime į turgų! Jeigu kažkam iki šiol tai, kas vyksta kitur ir jūsų neliečia ir sakėte, kad jums visiškai “dzin”…

Galbūt susimąstysite tada, kai šitai pasibels į jūsų namų duris. Na, o visi likusieji ir pabudusieji, raginu jus ateiti ir pasirašyti dėl bene svarbiausio tautos balso klausimo – Lietuvos respublikos konstitucijos 9 ir 147 straipsnio pakeitimo įstatymo. Tai galima padaryti ir rašant ranka, ir elektroniniu būdu.

Mes galime padaryti dar daugiau! Žingsnis po žingsnio, ir mes pakeisime savo gyvenimus. Tereikia tik pamesti abejingumą. Ir mes visi esame labai svarbūs! Nesvarbu, kuo tikime, kuo viliamės, ir kokias baimes ar bėdas turime. Ir vis dėl to visi esame žmonės! Tos pačios prigimties, ir tų pačių poreikių.

Su meile ir viltimi, Dovilė.


Patiko? Pasidalinkite!