Patiko? Pasidalinkite!

Daugelis galbūt nepatikės, bet nutariau atsiprašyti. Atsiprašysiu, visų pirma, Vytauto Landsbergio, Gabrieliaus Landsbergio, jo žmonos ir apskritai visų Tėvynės sąjungos -Lietuvos krikščionių demokratų partijos narių, jiems prijaučiančių ir už juos balsuojančių žmonių.

Su manimi viskas tvarkoje. Tiesiog nusprendžiau jų visų atsiprašyti ir tuo pačiu padėkoti, nes jeigu ne jie, aš turbūt neturėčiau ant ko išlieti pykčio, ar šiaip suversti kaltės dėl Lietuvoje esančios politinės situacijos.

Ir kai pagalvojau – juk visai nesunku tiesiog imti ir atsiprašyti. Tikrai tai darau nuoširdžiai ir be jokių pašaipų.

Bet yra vienas “bet”

Norėčiau, kad jie taip atsiprašytų visų Lietuvos žmonių dėl parduotos ir sužlugdytos Lietuvos. Negi taip sunku pripažinti, kad parsidavėte JAV ir sugriovėte bei iššvaistėte visą Lietuvos pramonę.

Sakysite, kad ir vėl aš pradėjau ant jų pykti ir lieti neapykantą bei reikšti nepasitenkinimą. Aš elgiuosi krikščioniškai, nors krikščioniu ir nesu. Elgiuosi taip, kad tiesiog dauguma mane suprastų, nes taip, kaip mąstau aš, turbūt, tėra vienetai.

Todėl atlikęs išpažintį, galiu drąsiai ir toliau reikšti neapykantą, nes pas krikščionis tai priimtina. Padarei ką blogo, atėjai į bažnyčią išpažinties, sukalbėjai tris kartus “Tėve mūsų” ir tau atleista.

Aš tikrai tikiu kad man atleido, todėl turiu visas teises ir vėl daryti tą patį su tikėjimu, kad ir vėl bus atleista. Tiesiog pasinaudosiu krikščionišku gerumu ir patogumu.

Kai pagalvoji, juk visai nesunku atsiprašyti…

Vaidas Žemaitis

 


Patiko? Pasidalinkite!