Patiko? Pasidalinkite!

Ar pastebite, kad jau daugelį metų visokios „Sorošo kušio” utėlės mums kliedi apie karą ir apie tai, kaip ir kada Rusija mus užpuls. Žinoma, kad kliedi jie ne šiaip sau, jiems už tai yra dosniai sumokama.

Dabar užsiduokite sau klausimą: ar žinote nors vieną įvykusį karą, apie kurį buvo pranešta iš anksto (tarkime, prieš mėnesį ar savaitę)? Greičiausiai tokių nerasite, nebent savo išvedžiojimais bandysite iki to pritempti. Taip, pasibaigus karui, didžiosios valstybės ima ruoštis kitam, o tos, kurios nepasiruošia, būna pavergtos tų, kurios buvo pasiruošusios.

Neslėpkime to, kad mes esame JAV kolonija, o mūsų vietos politikai yra tiesiog menkystos, šokančias pagal šeimininko dūdelę. Imkime kad ir pavyzdį su Kinija. Ar kiltų noras protaujančiam kurios nors šalies politikui šokti prieš Kiniją? Mūsiškiai tai daro. Ir jiems visai nesvarbu, kaip tai atsilieps Lietuvos ekonomikai.

Ką tai rodo? Tai rodo, kad dabartinis šeimininkas nori užsiundyti savo šunis ant Kinijos, kad ši duotų atsakomąjį smūgį. Kad paskui „Sorošo utėlių” pagalba galėtų paskleisti visam pasauliui žinią, kad Kinija užsipuolė nekaltą ir demokratinę šalį.

Bet Kinija ir jos valdžia nėra tokia naivi ir trenkta kaip mūsų. Jie nepasirašys ant pigių JAV triukų, o Lietuvą už tokius triukus kinai kaip reikiant pramokys. Lietuva „nusvils letenėles”, kaip sakė Kinijos diplomatas Lietuvoje.

Taigi, karas jau vyksta, tik ne su šaunamaisiais ginklais, todėl daug kam atrodo, kad jo nėra. Dabar populiariausi – ekonominiai ginklai. Puikus pavyzdys – Baltarusija. Kam kelia grėsmę Baltarusija? Realiai niekam. Sakysite – „pabėgėliai”… O ar susimąstėte, kodėl jie bėga iš savo šalies? Kas jų šalyje kelia karinius perversmus ir neramumus? Ar ten kartais nėra ir mūsų savanorių? Pabėgėliai yra atpildas Lietuvai už jos kvailą politiką ir Baltarusijos prezidentas šį paveikslą tik paryškina. Beje, jis tam turi pilną teisę, nes jo šalyje JAV atstovai -lietuviški ir lenkiški šunys organizavo perversmą.

Apie Rusiją išvis nėra ką kalbėti – tai silpna ir nieko negalinti užpulti šalis, kuri jau vos ne 30 metų „puola Lietuvą”, tik niekaip dar vis neužpuola. O jeigu rimtai, tai jei Rusija norėtų, ji tiesiog nusipirktų (iš JAV) vietos politikuojančius šunis kartu su visom „Sorošo utėlėm”. Bet Rusijai šiandien nei Lietuva, nei Latvija ar Estija nėra reikalingos. Rusija kuo puikiausiai žino, kad šių „šunų” kaina bus mažesnė, kai sugrius Europos sąjunga. Tada, kaip per išpardavimą, su visomis „utėlėmis” jie viską nusipirks mažiausiai su 50% nuolaida.

Taip kad, mielieji, karo nei su Rusija, nei su Kinija nebus. Tiek JAV, tiek Kinija su Rusija žino, kad šiandien karas tarp branduolinių valstybių būtų tiesiog susinaikinimas. Didžiosios šalys tiesiog naudojasi pastumdėliais, kurie pasiryžę savo kūnais ginti vieno ar kito šeimininko interesus.

Ukraina skurdinama, o kai bus nuskurdinta, žmonės patys pasiprašys į Rusijos glėbį, Krymas yra to pavyzdys. Ukrainiečiai mato kaip keičiasi situacija Kryme ir Ukrainoje. Šioje vietoje Rusija dėl Ukrainos pakovos, bet tikrai be naujo karinio konflikto. NATO norėtų savo bazių Rusijos pašonėje, bet jie kuo puikiausiai supranta, kad atsakas bus ir iš Rusijos pusės. Rusija į konfliktus atsako labai paprastai – jankius jie tiesiog išstumia iš nafta turtingų šalių, o tai jankiams yra didžiulės netektys.

Kliedesiai apie karą ir puolančią Rusiją krauna nežmoniškus pelnus ne paprastiems Lietuvos gyventojams, o Lietuvą užgrobusiai šaikai, kuri iš karinės technikos ir ginklų gauna milijoninius atkatus. Jiems tai kuo puikiausiai sekasi, nes jie tai daro naudodamiesi žmonių BAIME. Tai klasikinis būdas – juk su prigąsdintu ir patikėjusiu žmogumi gali daryti ką tik nori: skiepyti 8 kartus, uždėti 3 kaukes ir t.t… Jie tiesiog iš to uždirba.

Viskas šiais laikais yra paremta pinigais. Lietuvoje moralė, sąžinė ir dorovė tampa visiškai nykstančiais reiškiniais.

Jūsų mylimas ir (rusofobų) nekenčiamas Vaidas Žemaitis Lekstutis


Patiko? Pasidalinkite!