Patiko? Pasidalinkite!

Šiaip “valstiečių” partija būtų visai nieko, jeigu ne jos vidiniai “profesionalai”. Vienas iš jų agrastų augintojas, prijaučiantis, o gal net priklausantis “Landsbergistų” gaujai, kitas “mentas” ant bačkos užkeltas po Garliavos įvykių ir dar vienas “mentas”, pavarde Bakas, kuris pasak Rolando Paulausko priklauso Didžiosios Britanijos spec. tarnyboms ir joms aktyviai talkina (taip prijaučiantis, o gal , net priklausantis “landsbergistų” gaujai).

Įdomiausias “fruktas” tai Linas Linkevičius, kuris tuometiniais žiauriais laikais buvo 1983–1989 m. Kauno miesto Panemunės rajono komjaunimo sekretorius, LLKJS CK skyriaus vedėjas, dirbo su kūrybiniu jaunimu, jaunimo spauda, paskelbė publikacijų dienraštyje „Komjaunimo tiesa“.

Linas Linkevičius nėra “valstiečių” atstovas, bet jis yra jų draugas, kaip sakant draugas Linas Linkevičius. Šiandien dienai Lino Linkevičiaus pagrindinė “zadanija” skleisti rusofobiją ir gąsdinti puolančiais rusais.

Užtenka, tik kelių kvankų, kad “valstiečių durnių” laivas nuskęstų. Ar pastebėjote, kad skęsta visi laivai, o Klaipėdoje “independencas” tebestovi dar vis. Žinote kodėl? Todėl, kad kapitonas yra Liandsbergas Didysis.

Patarimas Karbauskiui, jeigu yra noras išgelbėti “valstiečių” laivą ir atsikratyti “durnių laivo” pavadinimo. Mesk juos per bortą ir pamiršk juos kaip blogą sapną, kito šanso nėra.

Linas Naujelis


Patiko? Pasidalinkite!