Patiko? Pasidalinkite!

Dievas sukūrė moterį ir vyrą, kad šie testų savo prigimtines pareigas, gimdytų vaikus ir augintu juos dorais žmonėmis.

Religijos visa tai iškreipia ir patampa iškrypelių prieglaudomis. Šį kartą skandalas ir vėl supurtė patį “centriuką” Vatikaną.

Popiežiaus “draugelis” pedofilas, Vatikano iždininkas ir to paties popiežiaus patarėjas australietis George Pellas pripažintas kaltu pedofilijos byloje. Viena “smulkmena”: prieš paskelbiant nuosprendį, popiežius atleido patarėja iš pareigų “dėl senyvo amžiaus”.

Jis buvo pripažintas kaltu dėl dviejų nepilnamečių choristų lytinio užpuolimo ir tapo aukščiausias pareigas einančiu Katalikų Bažnyčios dvasininku, kada nors nuteistu už lytinius nusikaltimus.

G. Pellas, kuriam dabar 77-eri, buvo apkaltintas privertęs tuos 12 ir 13 metų berniukus pasilikti katedros zakristijoje po sekmadieninių mišių ir privertęs jį lytiškai tenkinti.

Vatikanas dangstė pedofilą

Teismo pirmininko griežtas draudimas neatskleisti šios bylos detalių neleido žiniasklaidai netgi pranešti apie teismo procedūras ir bylos nagrinėjimo posėdžius, vykusius nuo praeitų metų gegužės.

G. Pellas, kuriam popiežius Pranciškus 2014 metais pavedė valdyti Vatikano finansus, buvo vienas artimiausių pontifiko patarėjų.

Vis tik net ir netekęs vietos šioje taryboje G. Pellas liko atsakingas už Vatikano finansus ir užima trečią pagal įtakingumą postą Katalikų Bažnyčioje, nors sulaukęs kaltinamojo nuosprendžio oficialiai išėjo ilgų atostogų.

Numatytas dar vienas teismo posėdis, per kurį veikiausiai bus pratęstas G. Pellui skirtas kardomasis kalinimas. Pellas 77, sakė, kad jis apskųs apkaltinamąjį nuosprendį, dėl kurio jis greičiausiai bus nuteistas trečiadienį. Tikimasi, kad jis susidurs su realiu 10 metų kalėjimu.

Parengta pagal cnn.com ir TheGuardian.com inf.


Patiko? Pasidalinkite!