Patiko? Pasidalinkite!

Plungėje veikiančios „Vičiūnai group” gamyklos darbuotojai į savo telefonus gavo keistokas žinutes. Vienas iš darbuotojų atsiuntė žinutę, kurioje teigiama, kad darbuotojai ignoruoja COVID-19 simptomus ir vengia informuoti vadovus apie susirgimus šeimose.

„Atliekant COVID-19 susirgimų atsekamumą MŪSŲ įmonėse matoma tendenciją, kad darbuotojai IGNORUOJA ligos simptomus ir VENGIA informuoti tiesioginius vadovus apie susirgimus šeimose. Toks elgesys kelia riziką MUMS visiems. Pastarąja parą ignoruodami ligos simptomus ir ėję į darbą asmenys sudarė didelę riziką ir teko papildomai į izoliaciją išsiųsti net 12 darbuotojų, t.y. neatsakingas vieno darbuotojo elgesys sukėlė DIDŽIULĘ riziką. Dar kartą prašome visų būti sąmoningiems ir neslėpti ligos simptomų. SUSTOKIME. PRANEŠKIME. SAUGOKIME VIENI KITUS”

Darbuotoja nustebo, nes jai neaišku, kaip reikia elgtis tuomet, kai ligos požymių pats darbuotojas ir jo šeimos nariai nejaučia. Įdomu, ar šie įmonės minimi asmenys, kurie ignoravo ir vengė informuoti apie COVID-19 susirgimus šeimose, perduoti teisėsaugai?

Egidijus Paulauskas


Patiko? Pasidalinkite!