Patiko? Pasidalinkite!

Už ką balsuoti? Kokią partiją remti? Mes gi galim viską pakeisti! Kiekvienas balsas svarbus! Nebalsuokim už sisteminius! Sunaikinkit biuletenį! Neikite balsuoti!

Jei balsavimas kažką keistų, jie mums neleistų to daryti – MARKAS TVENAS. Tai pasakė ne kažkoks vatnikas. Ir jis žinojo ką sakė. Naivios “tautinės pajėgos”, kurias bando vienyti naivūs individai, pralošė eilinį mūšį, jam neprasidėjus. Kiek galima lipti ant to pačio grėblio ir nesimokyti iš savo klaidų. Ar jūs tikrai manote, kad galite aplošti CASINO???

Senelis OŽELIS juokiasi iš jūsų ir žaidžia šachmatais, o jūs žaidžiate šaškėmis arba UNO. Jūs neįgalūs pasipriešinti, nes neturite pinigų ir asmenybių. Šachmatininkai jau senai pastatė jus į patinę situaciją. Bet jūs to nesuprantate ir verdate savo sultyse.

Rinkimų euforija greitai baigsis. Vėl spjaudysite ant tų kurie JŪSŲ nepalaikė. Pagieža tęsis kokius tris metus. O kodėl turėtų palaikyti? Manote kad esate išskirtiniai? Nemokate kalbėtis ir tartis. Neieškote kompromisų, kas ir yra tikroji politika, bet dergiate ir niekinate. Ir taip trisdešimt metų (ne)laisvės.

Ir tada viskas iš naujo – kaltinimai, priekaištai ir pagieža. Sliekų ieškojimas išangėse. Keista tikėtis naujo rezultato, atliekant tuos pačius, senai niekam neįdomius veiksmus, bet viltis miršta paskutinė…


Patiko? Pasidalinkite!