Patiko? Pasidalinkite!

Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis, minėdamas 15-ąsias Lietuvos narystės NATO metines, pasveikins misiją Lietuvoje atliekančius NATO karius.

Kovo 29 d., penktadienį, Seimo Pirmininkas vyks į Lietuvos kariuomenės padalinius ir NATO priešakinių pajėgų batalioną Rukloje, kur pasveikins čia tarnaujančius Vokietijos, Nyderlandų, Čekijos, Norvegijos ir Belgijos karius.

Pasak parlamento vadovo, batalionui vadovaujantys vokiečių kariai įrodė, kad regiono saugumas yra užtikrinamas.

„Per dvejus bataliono gyvavimo metus įsitikinome, kad nuolatinis sąjungininkų budėjimas šalyje – gyvybiškai svarbus šalies saugumui ir priešų atgrasymui. NATO kariai yra mūsų draugai ir partneriai, turime dėkoti jiems už ramybę“, – sako Seimo Pirmininkas.

Vizito metu vyks iškilminga rikiuotė, skirta 15-osioms Lietuvos narystės NATO metinėms. NATO Priešakinių pajėgų kovinės grupės vadas plk. ltn. Peras Papenbrukas (Peer Papenbroock) pristatys integraciją į Mechanizuotąją pėstininkų brigadą „Geležinis Vilkas“ ir situacijos atnaujinimą, pademonstruos pajėgų infrastruktūrą.

Klausimas Viktorui Pranckiečiui

„Per dvejus bataliono gyvavimo metus įsitikinome, kad nuolatinis sąjungininkų budėjimas šalyje – gyvybiškai svarbus šalies saugumui ir priešų atgrasymui“ Kiek kartų ir nuo kokių priešų mus NATO atgrasė?

Parengta pagal LRS inf.

 


Patiko? Pasidalinkite!