Patiko? Pasidalinkite!

Rusijos Federacijos prezidento atstovas spaudai Dmitrijus Peskovas teigė, kad vaistinėje pats įsigijo virusų blokatorių, kuris yra tiesiog prisegamas kaip kortelė ant rūbų

„Aš pats nusipirkau vaistinėje“, – naujienų agentūrai „TASS“ pasakojo Peskovas, atsakydamas į klausimą, ar prezidento administracijai rekomenduojama naudoti tokius virusų blokatorius, kokius naudoja jis.

Anksčiau „ Life.ru“ pasirodė žinia , kad valstybės vadovo atstovas atvyko su virusų blokatoriumi į susitikimą, kurį trečiadienį surengė Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas. Vaizdo konferencijoje su regionais, Peskovo rūbuose matėsi įsegtas ženklelio – kortelės formos virusų blokatorius.

Tokių blokatorių veikimo principas grindžiamas chloro dioksido veikimu, kuris išsiskyrimų dezinfekuoja orą.

“Būkime vieningi” pasidomėjo apie šį “Virusų blokatorių”

Apsilankius “airdoctor.eu” svetainėje, radome tokią informaciją:

Apie „AirDoctor“ virusų blokatorių

Nešiojamas oro “daktaras” veiksmingai naikina patogeninius mikroorganizmus, tokius kaip grybeliai, bakterijos ir virusai. Dėl kieto chlorido dioksido, kuris valo erdvę, nuo mikroorganizmų, oro “daktaras” padaro gyvenimą higienišku, kad ir kur bebūtumėte.

Air Doctor nuo koronosviruso

Tinklalapyje nurodoma vieneto kaina, – 169 Švedijos kronų (apie 16 eurų). Taip pat nurodoma, kad „AirDoctor“ yra japonų gamybos produktas, kuris jus apsaugos nuo ore plintančių infekcinių ligų ir efektyviai pašalina virusus, bakterijas, žiedadulkes ir kitus mikrobus. Jo veikimo laikas iki 30 dienų.

Negi rimtai pakanka nešioti tokių blokatorių, kad užkirsti kelią COVID-19 užkratui? Kyla visokių minčių…

Vaidas Žemaitis


Patiko? Pasidalinkite!