Patiko? Pasidalinkite!

Pažiūrėkime į ką pavirto „Dainų dainelė”, ilgametes tradicijas turintis muzikinis renginys. „Dainų dainelė“ siekia puoselėti dainavimo kultūrą, skatinti gabių vaikų meninę saviraišką, atrinkti geriausius šalies jaunuosius solistus ir vokalinius ansamblius. Dar nuo 1974 m. rengiamas ,,Dainų dainelės“ konkursas į profesionalaus muziko kelią atvedė jau ne vieną šiandien žinomą Lietuvos dainininką.

Lietuvos vaikų ir moksleivių televizijos dainų konkursą „Dainų dainelė“ LRT pradėjo rengti dar 1974 m. Nuo 1998 m. Švietimo ir mokslo ministerijos pavedimu „Dainų dainelę“ organizuoja Nacionalinė M.K.Čiurlionio menų mokykla.

Į LRT eterį grįžo „Dainų dainelė“. Ar atkreipėte dėmesį LRT „Dainų dainelės” piešinį – plakatą? jame pavaizduoti bepročiai, satanistai, iškrypeliai ir ištvirkėliai.

Pasižiūrėkime į LRT vadovę, kas ji? Buvusi Delfio vyr. redaktorė, kuriai vadovaujant buvo publikuojami straipsniai apie analinius malonumus. Žmonės! Šis plakatas yra pasidergimas iš „Dainų dainelės”. Tai liguistų iškrypelių fantazija, kuri nieko bendro neturi su „Dainų dainele”.

O gal šį plakatą sukūrė Švietimo ir mokslo ministerijos pavedimu Nacionalinė M.K.Čiurlionio menų mokykla?!

STOP Sorošo propagandai! Apsaugokime savo vaikus nuo iškrypelių!

Vladislavas Matulinas (Vilnius)


Patiko? Pasidalinkite!