Patiko? Pasidalinkite!

Po to kai kandidatas į prezidentus Kazimieras Juraitis paskelbė, kad tapus prezidentu legalizuos prostituciją ir narkotikus, tuoj pat pradėjo lysti jo gerbėjai ir palaikytojai.

Vienas iš jų neblogai visuomenei žinomas ir paskutiniu metu dažnai matomas šalia kito kandidato į prezidentus Arvydo Juozaičio, žurnalistas su savo „varpine” – Vitalijus Balkus.

Šis Facebook soaciliniame tinkle pareiškė, kad Kazimieras „Juraitis visai protingai prakalbo. Paklausėme Vitalijaus, kame čia protingumas, kai siūloma svaigti ir pardavinėti savo kūną. Vitalijus pareiškė, kad „niekas nieko nepardavinėja, o teikia paslaugą . 🙂 .”Tas pats masažas tik kitomis kūno vietomis atliekamas 🙂„, taip pat pridūrė, kad Taip pat žmogus gali ką tik nori ryti savo valia jei tik kitiems netrukdo

Vitalijus gal ir gauną nemokamą paslaugą iš prostitučių, nes jis sako, kad : „niekas nieko nepardavinėja„. Prostitutė parduoda savo kūną, teikia paslaugas parduodama savo kūną ir atliekant visokias kitokias erotines paslaugas. Vitalijų bandėme pamokyti ir pabarti, kad šis daugiau nemeluotų:  „tu meluoji sakydamas ,kad nepardavinėja. O tu norėtum, kad tavo dukra užsiimtu tokiu verslu?

Vitalijus Atsakė, kad mes esame kvanktelėję urviniai moralistai , o kai dar kartą paklausėme ar jis sutiktų kad tokia profesija verstųsi jo dukra Vitalijus atsakė: „jobtvojumat kartoju ne man spręsti ką suaugę žmonės darys 🙂 Ar Tamstai su suvokimu blogai ? 🙂

Tuo mūsų gražus pokalbis ir baigėsi, apie motinų kruši… aiškintis nebandėme, nes mūsų manymu, šis žmogus kuo puikiausiai per labai trumpą laiką parodė savo vertybes ir savo sugedimo lygį. O gal tiesiog jis masto ne su galva, o su varpine?

BV inf. Valentinas Grigorovičius

 


Patiko? Pasidalinkite!