Patiko? Pasidalinkite!

Dauguma moterų sako, kad visi vyrai kiaulės ir kūr***inkai. Patikrinkime. Tarkime, vyras susitinka su žavia mergina, kuri pirmą vakarą sutinka su juo užsiimti lytiniais santykiais. Žinoma, tai padori moteris, ji tiesiog tenkina vyro norus, nes nori jam patikti ir kad šis su ja būtų. Bet ne tai blogiausia. Blogiausia yra tai, kad po pirmos nakties vyras nuo jos tiesiog pabėga. Priežastis viena ir pagrindinė. Jis ryte nubudęs tiesiog pamato jos tikrą, „nešpakliuotą“ ir nedažytą veidą.

Moterys, supraskite viena – apgauti vyrą lengva, jį suvilioti yra labai lengva. Bet išlaikymui to nepakanka, jis anksčiau ar vėliau pamatys tikrąjį jūsų veidą (išvaizdos prasme).

Nustokite apgaudinėti save ir vyrus, būkite natūralios, gražios ir net nebandykite komentaruose meluoti, kad dažotės dėl savęs… Ne. Jūs namuose vaikštote natūralios, bet kai tik ateina reikalas išeiti į lauką, jūs puolate dažytis. Na, žinoma, svarbi ne tik vyrų, bet ir kitų nuomonė: „o ką žmonės pagalvos?“. O ką žmonės pagalvos, jei kokį rytą prakiurs vamzdis ir atbėgsite nesidažiusi pas kaimyną pagalbos?

Vyrai patinai, kurie su moterimi susitinka vien dėl lytinių santykių, yra ku****ininkai. Moterys „neina pas kitus vyrus“,  bet jeigu vyras eina pas moteris, tai „jie visi tokie“… Tai kyla retorinis klausimas, iš kur moterys sužino, kad „visi vyrai tokie“…

Kaip manote, kodėl tarkime žinomas seimūnas Petras Gražulis ėmė ir pabėgo nuo dabar jau „silikoninės“ Birutės? Koks vyras norėtų gyventi su tokia, kurios svajonė turėti dirbtinus papus ir asmeninius ginčus aiškintis per „Delfius“ ir kitas žiniasklaidos priemones?..

Štai jums įrodymas apie merginų gudrybes ir persidažymus:

Egidijus Paulauskas


Patiko? Pasidalinkite!