Patiko? Pasidalinkite!

Vytautas Landsbergis naudoja savo įrankius atkeršyti į Vilnių susirinkusiems mitinguotojams. Per savo tarnautojus jis demonstruoja neapykantą pilietinei visuomenei ir iš jos tiesiog šaiposi.

Vienas iš jo tarnų – Landsbergių režimo narys, užimantis Vilniaus savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojo pareigas – Adomas Bužinskas. Vilniaus savivaldybė žinojo apie rugpjūčio 10 dienos renginį, bet neparūpino nei vieno tualeto. Jeigu būtų vykęs tokio masto LGBT paradas, tualetų būtų pastatyta bent 20.

Negana to, Adomas Bužinskas pasigyrė, kad antradienį prie Seimo vykusio mitingo organizatoriams sostinės savivaldybė žada pateikti sąskaitą už teritorijos tvarkymą ir, jei reikės, išsireikalauti šiuos pinigus teisme. Mitingo dalyviams jau pateikta apie 200 baudų už netinkamą automobilių stovėjimą.

Jis taip pat pridūrė, kad atšaukti keletas leidimų kitiems susirinkimams, o artimiausias, kuriam buvo išduotas leidimas, numatytas rugsėjo 10 dieną, jau yra atšauktas. Rugsėjo 10 dieną planuota rengti akciją sostinės centre „Stop diktatūrai Lietuvoje, sugrąžinkime Lietuvą tautai, TAIP – Seimo paleidimui“, leidimas buvo išduotas 7–15 tūkst. žmonių.

Štai taip Vytautas Landsbergis atkeršijo ir toliau keršija žmonėms, kurie drįsta paprieštarauti jų vykdomai genocidinei politikai prieš Lietuvos visuomenę. Pagal viską panašu, kad Vytautas Landsbergis mitingus Lietuvoje jau uždraudė?

Kas toliau, darbo stovyklos? Bilotaite, netylėk, perskaityk po vieną žodelį iš lapelio, kurį surašo tavo “tėvelis”.

Vaidas Žemaitis Lekstutis


Patiko? Pasidalinkite!